M jak miłość odc. 1298
1/9
M jak miłość odc. 1298

Zapraszamy na kolejny tydzień z „M jak miłość”… Dwa czarne charaktery, atak na bezbronną dziewczynę – szykujcie się na sporą dawkę emocji! Emisja odcinków 1297-1298 w TVP2 24 i 25 kwietnia! Co się wydarzy?W premierowych odcinkach Kinga (Katarzyna Cichopek) zorientuje się, że matka Poli (Anna Matecka) kłamie – a dziewczynka ma na ciele siniaki i może być ofiarą przemocy w rodzinie. 

 

Zobacz także: W "M jak miłość" o krok od dramatu… Tomek ranny! Jak do tego dojdzie? FOTOSTORY

 

Banner, Kropka TV

2/9
M jak miłość odc. 1297

Zduńska od razu opowie o swoich podejrzeniach Agnieszce (Magdalena Walach) oraz Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), prosząc o radę.

3/9
M jak miłość odc. 1297

- To by tłumaczyło jej zachowanie wobec Lenki (Marysia Głowacka) – przemoc rodzi przemoc... Nie wiem, co zrobić, zgłosić tę sprawę do szkolnego pedagoga? Ale co, jeśli się mylę?


A przyjaciele nie będą mieli wątpliwości:

- W takich sytuacjach najważniejsze jest dobro dziecka!
- Też tak uważam. Koniecznie powinnaś to zgłosić, niech to wyjaśnią. Niczym nie ryzykujesz!

4/9
M jak miłość odc. 1297

Tymczasem wieczorem matka Poli przyjedzie na Deszczową… i zacznie Zduńskiej grozić!

- Jakim prawem wtrąca się pani w nie swoje sprawy? I rzuca bezpodstawne oskarżenia? Co?!(…) Oszczerstwo, pomówienie to cholernie poważna sprawa… I ja na pewno tego tak nie zostawię. Spotkamy się w sądzie!

5/9
M jak miłość odc. 1297

W kolei w bistro pojawi się niezbyt sympatyczny klient (w tej roli Ziemowit Wasielewski), który spróbuje umówić się z Olgą (Katarzyna Grabowska) na randkę. A gdy dziewczyna odmówi... zacznie ją po pracy śledzić. Czy nowy „wielbiciel” okaże się naprawdę niebezpieczny – i adoracja zamieni się w stalking?
Niemiłą niespodziankę zrobi Oldze także Radek (Tomasz Włosok). Małkowski przeprosi co prawda za to, jak zachował się podczas ich ostatniego spotkania… ale kilka godzin później znów się koleżance narazi. 

6/9
M jak miłość odc. 1297

Chłopak przyjmie pieniądze od Góreckiego (Wojciech Wysocki), który pożyczy mu aż 6 tysięcy złotych – by mógł zapisać się na wymarzony „kurs informatyczny”.
Olga odkryje jednak, że Radek - za pieniądze, które wyłudził od jej ojca - planuje kupić sobie motor. I rzuci, pełna goryczy:

7/9
M jak miłość odc. 1297

- Jesteś kłamcą i oszustem! A ja naiwną idiotką z dobrego domu…


Czy Małkowski w końcu pożyczkę zwróci – i dzięki temu odzyska jej zaufanie?

8/9
M jak miłość odc. 1298

A w finale: brutalny atak na Justynę (Olga Kalicka)! Nauczycielka doniesie Frankowi (Piotr Nerlewski), że do Grabiny powrócił ich dawny znajomy – Mariusz (w tej roli Marcin Stępniak) – który przez kilka lat siedział w poprawczaku. Górska będzie gotowa chłopakowi pomóc i nawet spróbuje załatwić mu pracę.

9/9
M jak miłość odc. 1298

Tymczasem Mariusz okaże się niebezpiecznym bandytą... I gdy dziewczyna wyjdzie wieczorem z domu, brutalnie ją zaatakuje! Chłopak zostawi pobitą, nieprzytomną nauczycielkę przy drodze - a tam jego ofiarę znajdzie w końcu Mateusz... Czy pomoc nadejdzie na czas? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale