M jak miłość magda walach
instagram

Olek zostawi Agnieszkę z córką! Co wydarzy się w "M jak Miłość" po wakacjach?

M jak miłość magda walach
instagram

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) znów będzie musiała zmierzyć się z samotnym macierzyństwem. Olek (Maurycy Popiel) zostawi swoją ukochaną i wbrew wcześniejszym zapewnieniom, przestanie opiekować się nią i jej córeczką Helenką. Dlaczego młody Chodakowski nie wywiąże się z danej obietnicy? Przeczytajcie, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach!

Agnieszkę w "M jak Miłość" czeka samotne macierzyństwo?

Jak czytamy na stronie superseriale.se.pl w najnowszych odcinkach na Agnieszkę znów czeka mnóstwo wyzwań. Ostatnio mama Helenki nawiązała romans z bratem Marcina (Mikołaja Roznerskiego), Olkiem. Ten obiecał opiekować się ukochaną i jego córeczką. Na dowód swojej miłości wręczał Agnieszce kwiaty. Olszewska na początku słuchała głosu rozsądku, jednak później uległa urokowi mężczyzny.

Zobacz także: Małgosia wraca do "M jak miłość"?! Córka Barbary i Lucjana ma znów pojawić się w Grabinie

Niestety, romans między Olkiem i Agnieszką nie potrwa długo. Bohater zacznie dusić się w stałym związku i z "pomocą" przyjdzie mu Aga (Ina Sobala). Olek w tajemnicy przed Agnieszką zacznie sypiać z piękną brunetką! 

- (...) Olek za to dostarczy sobie podwójną dawkę miłości od Agi i Agnieszki, ale czy będzie z tego do końca zadowolony? - spytał serialowy Bartek (Arkadiusz Smoleński) w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Olszewska dowie się o jego skokach w bok i nie wybaczy ukochanemu! Poza tym, w najnowszych odcinkach pojawi się Aneta (Ilona Janyst), która będzie chciała odzyskać Olka. Wychodzi na to, że Agnieszka i Helenka znów zostaną same. Czy bohaterka w najnowszych odcinkach znajdzie miłość? Oczywiście wszyscy mamy taką nadzieję!

Wątek Agnieszki i Olka nie wszystkim widzom przypadł do gustu.

W ogóle do siebie nie pasują a Chodakowski taki pies na baby;/

Zła para.

Niech się dzieje po to są seriale a nie nuda. Fajny wątek 🙌 - pisali fani serialu na Instagramie. 

Czy Olek w końcu się ustatkuje?

Agnieszka zostanie sama z Helenką

Co dalej z życiem uczuciowym Agnieszki?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hot or not? 🙃

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55