Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
M jak miłość magda walach
instagram
Seriale

Olek zostawi Agnieszkę z córką! Co wydarzy się w "M jak Miłość" po wakacjach?

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) znów będzie musiała zmierzyć się z samotnym macierzyństwem. Olek (Maurycy Popiel) zostawi swoją ukochaną i wbrew wcześniejszym zapewnieniom, przestanie opiekować się nią i jej córeczką Helenką. Dlaczego młody Chodakowski nie wywiąże się z danej obietnicy? Przeczytajcie, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Agnieszkę w "M jak Miłość" czeka samotne macierzyństwo?

Jak czytamy na stronie superseriale.se.pl w najnowszych odcinkach na Agnieszkę znów czeka mnóstwo wyzwań. Ostatnio mama Helenki nawiązała romans z bratem Marcina (Mikołaja Roznerskiego), Olkiem. Ten obiecał opiekować się ukochaną i jego córeczką. Na dowód swojej miłości wręczał Agnieszce kwiaty. Olszewska na początku słuchała głosu rozsądku, jednak później uległa urokowi mężczyzny.

Zobacz także: Małgosia wraca do "M jak miłość"?! Córka Barbary i Lucjana ma znów pojawić się w Grabinie

Niestety, romans między Olkiem i Agnieszką nie potrwa długo. Bohater zacznie dusić się w stałym związku i z "pomocą" przyjdzie mu Aga (Ina Sobala). Olek w tajemnicy przed Agnieszką zacznie sypiać z piękną brunetką! 

- (...) Olek za to dostarczy sobie podwójną dawkę miłości od Agi i Agnieszki, ale czy będzie z tego do końca zadowolony? - spytał serialowy Bartek (Arkadiusz Smoleński) w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Olszewska dowie się o jego skokach w bok i nie wybaczy ukochanemu! Poza tym, w najnowszych odcinkach pojawi się Aneta (Ilona Janyst), która będzie chciała odzyskać Olka. Wychodzi na to, że Agnieszka i Helenka znów zostaną same. Czy bohaterka w najnowszych odcinkach znajdzie miłość? Oczywiście wszyscy mamy taką nadzieję!

Wątek Agnieszki i Olka nie wszystkim widzom przypadł do gustu.

W ogóle do siebie nie pasują a Chodakowski taki pies na baby;/

Zła para.

Niech się dzieje po to są seriale a nie nuda. Fajny wątek 🙌 - pisali fani serialu na Instagramie. 

Czy Olek w końcu się ustatkuje?

Agnieszka zostanie sama z Helenką

Co dalej z życiem uczuciowym Agnieszki?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hot or not? 🙃

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mikołaj Roznerski i Ada Kalska na oficjalnej premierze filmu "Fighter"
East News
Newsy
Mikołaj Roznerski zdradził, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak Miłość"! Nadal będzie z Izą?

Już we wrześniu nowe odcinki " M jak miłość "! Aktorzy, co jakiś czas umieszczają na Instagramie zdjęcia z planu i już teraz wiadomo, że kolejny sezon będzie pełen dramatycznych wydarzeń. Artur nadal będzie na wolności, z jego strony Marcinowi i Izie będzie groziło realne niebezpieczeństwo. Do Grabiny wróci Janek i zostanie postrzelony, a związek Uli i Bartka będzie wisiał na włosku. Party.pl zapytało Mikołaja Roznerskiego , jak potoczą się dalsze losy serialowego Marcina Chodakowskiego. Zobaczcie, co zdradził aktor! Czy nadal będzie z Izą i dziećmi ?  Zobacz także :  Mikołaj Roznerski i Ada Kalska są sobą zmęczeni? Wiemy jak ma się ich związek!   Marcin i Iza nadal będą razem?  

Olek i Agnieszka M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Agnieszka w "M jak miłość" dowie się, co ukrywa Olek? Podejmie zaskakującą decyzję!

Olek w „ M jak miłość ” przeżywa prawdziwy dramat. Nie może poradzić sobie po zabójstwie Artura i nie znajduje dla siebie żadnego usprawiedliwienia. Zapomnienia szuka w alkoholu, lekach uspakajających i w rozmowach z Agnieszką. W 1469 odcinku, który zobaczymy 11 listopada, Olek wpadnie na rewelacyjny, jego zdaniem pomysł, i postanowi wyjechać z Polski. Agnieszka w końcu zorientuje się, że z lekarzem dzieje się coś złego i zacznie dociekać? Czy dowie się, co ukrywa Chodakowski? Pomoże mu w ucieczce czy wyda go policji? Co dalej z Olkiem w "M jak miłość"? Zaskakujące, że Olek wiedząc, że Agnieszka nie znajduje żadnego usprawiedliwienia dla morderców, to u niej szuka pocieszenia i usprawiedliwienia. Jednocześnie Chodakowski coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że kara go nie ominie: Żadna zbrodnia w XXI wieku nie jest w stanie ujść na sucho - zawsze pojawiają się jakieś tropy, ślady i to jest tylko kwestia czasu, czy zaczną wychodzić teraz, czy za tydzień, czy za miesiąc, czy za rok - powiedział Maurycy Popiel w "Kulisach serialu M jak miłość".  W 1469 odcinku zapyta wprost kochankę, czy chciałaby wyjechać z nim z Polski. To pytanie i niepokojące zachowanie mężczyzny wzbudzą jej niepokój i za wszelką cenę będzie chciała dowiedzieć się, co się stało w życiu Olka i czego tak się boi! Olek wyjedzie z Polski? Olszewska zacznie przeszukiwać rzeczy Olka i natrafi tam na silnie uzależniające leki. Co jeszcze znajdzie? Udowodni, że Chodakowski zabił Artura? A może pozwoli mu uciec i uda, że o niczym nie wie. Maurycy Popiel zdradził w „Kulisach serialu”, że jego bohater już zaczął pożegnania z najbliższymi: Czuje, że jego dawne życie się kończy, więc chodzi pożegnać się z najważniejszymi ludźmi. - zdradził aktor Ucieknie przed...

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Olewicz znów uratuje Olka? Nie uwierzycie, co zrobi w nowym sezonie serialu!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Olewicz (Tomasz Dedek) po raz kolejny udowodni, że dla Olka (Maurycy Popiel) zrobi wszystko! Po tym, jak Chodakowski uratował życie jego żony, szantażysta obiecał, że lekarz zawsze będzie mógł liczyć na jego pomoc. W poprzednim sezonie Olewicz zeznawał w sądzie na korzyść Olka, a teraz okazuje się, że w nowych odcinkach znów mu pomoże! Co w nowym sezonie "M jak miłość"? Jak już wiemy, w nowym sezonie "M jak miłość" Olek najprawdopodobniej wyjdzie na wolność i wróci do pracy w klinice. Niestety, teraz okazuje się, że wyjście z więzienia wcale nie oznacza, że problemy Olka już się skończyły. Według doniesień magazynu "Świat Seriali" w klinice pojawi się nowy lekarz, który zrobi wszystko, żeby zniszczyć i pozbyć się Olka. Nowy bohater "M jak miłość" będzie próbował zniszczyć reputację Chodakowskiego, ale tylko do czasu... Wszystko się zmieni, kiedy do akcji wkroczy Olewicz! Okazuje się, że mężczyzna spotka się z nowym lekarzem, żeby go ostrzec. Jak informuje "Świat Seriali" w nowych odcinkach "M jak miłość" Olewicz powie młodemu lekarzowi, że oskarży go o branie lapówek jeżeli nie zostawi Chodakowskiego w spokoju! Mężczyzna będzie przerażony i nagle zacznie próbować zaprzyjaźnić się z Olkiem.  Jak zakończy się ten wątek? Tego dowiemy się już po wakacjach!  Przpominamy, że w nowych odcinkach w życiu Olka pojawi się również matka Anety. Wiadomo, że kobieta również będzie próbowała zniszczyć lekarza. Zobacz także:   M jak miłość: Matka Anety zniszczy Olka?! Kobieta doprowadzi do rozwodu pary? Zaskakujący zwrot akcji w nowych odcinkach Olewicz znów pomoże Olkowi. Mężczyzna przestraszy lekarza, który będzie próbował...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner