Marysia i Basia M jak miłość M jak miłość: Małgosia wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego M jak miłość: Małgosia wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego
Małgosia z M jak miłość

Małgosia w końcu wróci do „M jak miłość”! Na tę wiadomość widzowie serialu czekali już od dawna. Według informacji podanych przez portal superseriale.pl, najmłodsza córka Barbary i Lucjana już wkrótce wróci z USA do Grabiny.

Wiadomo już jednak, że w tej roli nie zobaczymy Joanny Koroniewskiej. Aktorka nie pozostawa złudzeń i jasno deklaruje, że nie zamierza wracać do „M jak miłość”, mimo wielu propozycji ze strony produkcji:

Powiem szczerze, były rozmowy wielokrotnie prowadzone ze mną na ten temat. Natomiast ja mam z tą rolą pewien problem, z tzw. utożsamianiem. Poza tym ja, jako aktorka, uwielbiam się rozwijać, a trochę boję się, że przy takim utożsamianiu i serialu tak bardzo oglądanym przez widzów, po prostu innych propozycji nie będzie - wyznała w rozmowie dla wideoportal.pl.

1/3
Marysia i Basia M jak miłość

Joanna Koroniewska pożegnała się z kultowym serialem TVP2 już sześć lat temu. Jednak jej postać nie została uśmiercona, przez co produkcja zostawiła jej możliwość powrotu. Wszystko wskazuje na to, że może to nastąpić już niebawem.

W nowym sezonie „M jak miłość” na widzów czeka wiele ciekawych wątków związanych z Izą i Marcinem, ucieczką Artura, postrzeleniem policjanta Janka czy problemami Uli i Bartka. Być może dojdzie kolejny - zmiany w Grabinie.

2/3
M jak miłość: Małgosia wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego
mat. prasowe

Joanna Koroniewska przyznała, że Małgosia może wrócić do serialu:

Z tego co wiem, są plany na to, żeby moją postać Małgosi rzeczywiście grała inna aktorka. One były od zawsze, natomiast one nie były nigdy spełnione. Być może taka będzie sytuacja - zdradziła aktorka dla wideoportal.pl

Co się działo przez tak długi czas z najmłodszą córką Barbary? Od kiedy Małgosia wyjechała do Stanów, rodzina straciła z nią kontakt. Początkowo rozmawiali przez telefon, a siostry odwiedzały ją czasem, ale potem wylądowała w szpitalu psychiatrycznym i przekazała za pośrednictwem lekarzy, że nie chce żadnych kontaktów z rodziną. Takie informacje przekazała Barbarze Marta. Wtedy Mostowiakowie zdali sobie sprawę, że być może więcej nie zobaczą Małgosi.

3/3
M jak miłość: Małgosia wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego
mat. prasowe

Teraz wszystko może się zmienić, a powrót tej bohaterki z pewnością wiele namiesza w serialu.

Jeszcze nie wiadomo, kto miałby zagrać Małgosię. Jakiś czas temu Joanna Koroniewska mówiła o tym, że idealnie sprawdziłaby się Basia Kurdej-Szatan. Ta została obsadzona jednak w innej roli. Jak sądzicie, która gwiazda sprawdziłaby się jako Małgosia w "M jak miłość"?