Zdrada w "M jak miłość"? Zdrada w "M jak miłość"? Zdrada w "M jak miłość"? M jak miłość Paweł z Julką w łożku Zdrada w "M jak miłość"?
Zdrada w "M jak miłość"?
Co Paweł zrobi Julce?
1/5
Zdrada w "M jak miłość"?

W "M jak miłość" Zduński po raz kolejny zostanie wytrącony z równowagi przez Alę. Była żona zadzwoni z prośbą, aby Basia mogą zostać z nią i nowym partnerem na święta. A za zmianę planów Zduński wziął winę na siebie. 

Tymczasem zakochana w Paweł Julka (Joanna Kuberska) spotka Jakuba. Powie mu, że Paweł pogrążony w swojej rozpaczy zaniedbuje pracę, nie załatwia zleceń, a firma zaraz padnie. Dziewczyna zacznie użalać się nad sobą. Powie, że chce rzucić pracę oraz pocałuje przyjaciela. Jednak Jakub powie jej, ze nie chce być nagrodą pocieszenia. 

Wieczorem w domu Julii zjawi się Zduński. 

 

Zobacz: W "M jak miłość" Starski chce zmusić Ulę do sprzedaży siedliska! Aneta znajduje nowy cel nienawiści, a Janek pozna matkę

2/5
Zdrada w "M jak miłość"?

 

Wieczorem Paweł odwiedzi sekretarkę w jej mieszkaniu i poinformuje, że postanowił zamknąć firmę, a do tego być może wyjedzie z kraju. Od słowa do słowa Zduński zostanie u Julki... na noc - na kanapie.

Z jego powodu asystentka zignoruje wiadomości od Jakuba i na dobranoc czule pocałuje Zduńskiego w policzek...
 

3/5
Zdrada w "M jak miłość"?

Po jakimś czasie. 

Paweł zamknie firmę i wymyśli, że odtąd będzie oferować usługi logistyczne przez Internet. Spotka się z Julką, która zabierze z biura swoje rzeczy i pójdzie z nim na pożegnalną kawę. Kinga przekona później szwagra, by jednak nie tracił kontaktu z byłą sekretarką i dał szansę ich ewentualnemu związkowi.

 

Po rozmowie z bratową Zduński w 1359. odcinku (emisja 13 marca w TVP2) odwiedzi Julkę w jej mieszkaniu, a ona nagle zacznie go całować i w końcu oboje wylądują w łóżku. Po przebudzeniu Paweł wymówi jednak imię Ali... Wtedy Julka zrozumie, że Paweł nadal kocha Alę, a ona jest tylko pocieszeniem i nie ma u niego szans.
 

4/5
M jak miłość Paweł z Julką w łożku
Instagram

 

Zduński odkryje, że Julia zaplanowała już wyjazd do Dublina, gdzie koleżanka załatwiła jej nową pracę...

Czy będzie chciał ją powstrzymać?

5/5
Zdrada w "M jak miłość"?

 

Czy Julka wyjedzie?

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale