Paweł Okraska z Joanną Koroniewską
AKPA

"M jak miłość": Jak wygląda dziś pierwszy mąż Małgosi, czyli Michał Łagoda? Prywatnie to mąż Magdy Walach! 

Paweł Okraska z Joanną Koroniewską
AKPA

W latach 2000-2004 oraz 2007-2014 w „M jak miłość” występował Michał Łagoda, czyli pierwsza mąż Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska). W rolę przystojnego syna Zenona Łagody (Emil Karewicz) wcielał się Paweł Okraska, popularny aktor, a prywatnie mąż Magdaleny Walach (która obecnie gra m.in. w „Stuleciu winnych”). Co się dzieje z aktorem i jak wygląda dziś? Zobaczcie! 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski opublikował niepokojące zdjęcie z planu "M jak miłość". Co z dziećmi Izy i Marcina?

Jak wygląda dziś Michał Łagoda z "M jak miłość"? Mamy nowe zdjęcia!

Michał Łagoda to postać, która w „M jak miłość” namieszała wiele! Jego przyrodnią siostrą była Maria Rogowska (czyli Małgorzata Pieńkowska), a pierwszą żoną Małgosia Mostowiak (Joanna Koroniewska). Jego małżeństwo rozpadł się przez intrygi Grzegorza Górskiego, którego poznał w USA, gdzie sprzedawał… kasety z filmami pornograficznymi. Ostatecznie Michał i Małgosia rozwiedli się, a Łagoda potem poślubił Grażynę (Bożena Stachura). Ta, podczas jego nieobecności w Polsce, wdała się w romans z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski). Łagoda zginął w wypadku samochodowym i tak Paweł Okraska pożegnał się z serialem (w 2014 roku). Co dziś robi i jak wygląda?

Jak wygląda Michał Łagoda z M jak miłość, czyli Paweł Okraska dziś?
MTL Maxfilm

Paweł Okraska to prywatnie mąż Magdaleny Walach. Mają 15-letniego syna, Piotra. 

Paweł Okraska z Magdaleną Walach
EastNews

Ostatni raz byli widziani razem na premierze filmu "Ziarno prawdy" w 2015 roku.

Paweł Okraska z Magdaleną Walach
EastNews

Paweł Okraska po odejściu z "M jak miłość" wciąż sporo gra! 46-letni aktor ma na swoim koncie udział w takich serialach jak „Niania”, „Szpilki na Giewoncie”, „Czas honoru” czy ostatnio w „Diagnozie” w TVN. Regularnie można go oglądać również w teatrze. Jedno z najnowszych zdjęć aktora opublikowała jakiś czas temu Anna Matysiak. Poznalibyście go?

 

 

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11