Barwy szczęścia sukienki ślubne Julity Kasia Górka Barwy szczęścia odc 1772-1775 Barwy szczęścia odc. 1876-1880
Barwy szczęścia sukienki ślubne Julity
Mat. prasowe
1/4
Barwy szczęścia sukienki ślubne Julity
Mat. prasowe

 

Na tę wiadomość czekają chyba wszyscy - kiedy wracają "Barwy szczęścia" po wakacjach? Jak się dowiedzieliśmy, nowy sezon serialu zacznie się w poniedziałek, 20 sierpnia o 20.10, oczywiście w TVP 2. Jeśli nic się nie zmieni, na koniec wakacji zobaczymy pierwsze odcinki nowego sezonu!

 

Zobacz: Dziś FINAŁ "Barw szczęścia". Sprawdź się w quizie na temat serialu!

 

Co się w nich wydarzy?

Jak wiemy, Julita i Józek wezmą ślub! Czy potem spróbują znowu postarać się o dziecko? Julita, po tym jak pomoże finansowo dziecku z nowotworem mózgu, znowu zapragnie zostać mamą. Czekają ją jednak problemy! Józek i jego ukochana zostaną oszukani - ktoś ukradnie pieniądze dla chorego dziecka. Ale dobre serce zostanie wynagrodzone - Julita powie Józkowi, że jest w ciąży!

 

Co jeszcze? Czytaj na następnej stronie.

 

Zobacz także: Czekacie na nowe odcinki "M jak miłość"? Znamy datę rozpoczęcia nowego sezonu!

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.
 

 

Więcej o polskich serialach - na naszej serialowej grupie na Facebooku! 

2/4
Kasia Górka

 

Powrót Kasi! Kontrakt Górki w Dubaju będzie się kończyć, ale dziewczyna będzie miała nowego szefa, któremu wpadnie w oko. Mężczyzna będzie osaczał Kaśkę i w końcu zamieni jej życie w Dubaju w koszmar. Wtedy dziewczyna zdecyduje się na dobre wrócić do Polski. Tu zaskoczy Łukasza swoim nagłym powrotem, a do tego będzie toczyć wojny z Cariną, która okaże się jej przyrodnią siostrą...

 

3/4
Barwy szczęścia odc 1772-1775
Mat. prasowe

 

Para 13-latków z serialu "Barwy szczęścia" wyląduje razem w łóżku! Zuzia (Anna Adamus) zakocha się od pierwszego wejrzenia. Filip (Kuba Dyniewicz) tak bardzo zawróci jej głowie, że dziewczynka bez wahania zgodzi się gdy chłopak zaprosi ją do siebie. To właśnie z nim 13-letnia Zuzia przeżyje swój pierwszy raz?

 

4/4
Barwy szczęścia odc. 1876-1880
Mat. prasowe

 

Romans między Zosią, a Piotrem będzie trwał. Czy kobieta zastąpi Ewie mamę? Czy Piotr pomoże Arturowi, który sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość na Krzepińskiemu?