Kamilla Baar gdziekolwiek się pojawi, wzbudza zainteresowanie. Kamilla Baar – gwiazda serialu "Niania w wielkim mieście" uchodzi za ikonę stylu i jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu.

Reklama

Czy czuje, ze wyznacza modowe trendy?

- Nie wyceniam siebie na bazie uznania dla mojego stylu ubierania się. Choć oczywiście każda pochwała sprawia mi radość. Kocham życie. Jestem optymistką. I manifestuję to również swoim wyglądem. Ubieram się tak, jak czuję. To się podoba. I to jest super – powiedziała w "Fakt tv" aktorka, wcielająca się w postać Moniki, szefową agencji niań, w serialu "Niania w wielkim mieście".

Kamilla Baar – Kochańska opowiedziała także, czy moda jest dla niej zabawą i czy podchodzi do niej bardzo serio.

- To nie jest ani zabawa, ani coś bardzo serio. To naturalna część mojego życia. Codzienność – wyznała aktorka.

Na koniec gwiazda "Niani w wielkim mieście" zdradziła, w jakich strojach czuje się najlepiej poza czerwonym dywanem.

- Nie jestem typem kobiety, która ze śmieciami wychodzi z mascarą na rzęsach. Uwielbiam siebie bez makijażu, na kompletnym luzie. A ponieważ mam hipisowską duszę, czasem wystarczają mi tylko kwiatki we włosach. I wtedy jestem najbardziej happy – z uśmiechem podsumowała temat swoich stylizacji Kamilla Baar – Kochańska.

W jakich stylizacjach zaprezentuje się Kamilla Baar – Kochańska w serialu „Niania w wielkim mieście”? Przekonamy się w każdy wtorek, o godzinie 21:35 w Polsacie.

Zobacz także

Zobacz także: To miały być hity wiosennej ramówki Polsatu! Znamy wyniki oglądalności "Niani..." oraz "The Brain"!

Kamilla Baar gra teraz w serialu "Niania w wielkim mieście".

Kamilla Baar na planie serialu "Niania..."

Reklama

Kamilla Baar na premierze filmu.

Reklama
Reklama
Reklama