Jesienna ramówka TVP 2017
Materiały prasowe
Wiemy, kiedy powrócą największe hity!
1/6
Jesienna ramówka TVP 2017
Materiały prasowe

Już jest jesienna ramówka Telewizji Polskiej! Nowości na antenie TVP pojawią się już w sierpniu, informuje portal Wirtualnemedia.pl. Kiedy dokładnie? Na nowe odcinki seriali czeka wielu fanów. Kiedy poznamy dalsze losy ulubionych serialowych bohaterów po wakacyjnej przerwie? Czy Tomek z "M jak miłość" umrze? Do kiedy w serialu będziemy oglądać Witolda Pyrkosza w roli Lucjana Mostowiaka? Już wkrótce wszystko stanie się jasne! Znamy konkretne terminy nowych odcinków seriali Telewizji Polskiej!

 

Zobacz też: Wiadomo, jak umrze Lucjan w "M jak miłość"! Lipowska: "Będzie trzeba żyć w Grabinie bez niego"

 

Kiedy nowe odcinki seriali TVP?

 

Wszyscy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki seriali Telewizji Polskiej? Kiedy TVP zacznie wyświetlać nowe odcinki seriali, takich jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Klan", "Na sygnale" oraz "Na dobre i na złe"? Odpowiedź na to pytanie na kolejnych stronach fotogalerii! 

 

Polecamy: Kochacie "M jak miłość" tak jak my? Sprawdźcie się w naszym quizie! Piąte pytanie dla wiernych fanów

2/6
Pierwszy pocałunek Asi i Tomka w M jak miłość

Kiedy nowe odcinki "M jak miłość"?

 

Nowe odcinki serialu "M jak miłość" pojawią się na antenie TVP2 już 28 sierpnia. Serial będzie emitowany w poniedziałki i wtorki o 20:40.

3/6
Na sygnale odc. 143

Kiedy nowe odcinki "Na sygnale"?

 

Nowe odcinki serialu "Na sygnale" będziemy mogli oglądać od 21 sierpnia. W pierwszym tygodniu będą one pokazywane przez TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:40. A od kolejnego tygodnia, raz w tygodniu, w środy o 21:40.

4/6
Barwy szczęścia Sałatka się oświadcza

Kiedy nowe odcinki "Barw szczęścia"?

 

Nowe odcinki "Barw szczęścia" Telewizja Polska pokaże od 21 sierpnia. Serial będzie wyświetlany przez TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 19:25.

5/6
Barbara Bursztynowicz boi się o swoją przyszłość po zakończeniu Klanu
East News

Kiedy nowe odcinki "Klanu"?

 

Nowe odcinki serialu "Klan" będą emitowane od 28 sierpnia. Serial będzie pokazywany przez TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

 

6/6
Na dobre i na złe odc. 674 finał sezonu

Kiedy nowe odcinki "Na dobre i na złe"?

 

Nowy sezon serialu "Na dobre i na złe" rozpocznie się 30 sierpnia. Serial będzie emitowany w środy o godzinie 20:40 w TVP2.