Jak wyglądają dzieci z Niani?

Niespodzianka dla wszystkich fanów serialu "Niania". Powtórkowe odcinki znów zobaczymy w telewizji, tym razem na antenie Super Polsatu już od 10 czerwca! A jeśli zastanawiacie się, jak dziś wyglądają serialowe dzieci Maksa Skalskiego, czyli Zuzia i Adam, zobaczcie naszą galerię! 

Bardzo się zmienili?

Zobacz także: Dramat aktorki z serialu Niania! Jej trzyletni synek ma białaczkę!

1/4
Jak dziś wygląda Zuzia Skalska z Niani?

Serial "Niania" zadebiutował na antenie TVN 14 lat temu, a zakończył się 10, w 2009 roku. Emilia Stachurska, czyli serialowa Zuzia, pojawiła się pierwszy raz na ekranie w wieku 8 lat! Dziś to 22-letnia aktorka, która na swoim koncie ma również takie seriale jak: „Julia”, „Lekarze”, „Głęboka woda” oraz filmy „Bokser” i „Ziarno”. Od jakiegoś czasu nie pojawia się na małym ani dużym ekranie. Powyższe zdjęcie, najbardziej aktualne, pochodzi z 2014 roku, kiedy miała 17 lat. 

2/4
Jak dziś wygląda Adaś Skalski z Niani?

Roger Karwiński, czyli Adaś Skalski, ma dziś 25 lat. Nie kontynuuje swojej kariery aktorskiej, choć po serialu Niania dubbingował oraz grał w Teatrze Polskie Radia i Teatrze Roma. Czym zajmuje się dziś?

3/4
Jak dziś wygląda Adaś Skalski z Niani?

Od paru lat prowadzi własny kanał na YouTubie, na którym zgromadził prawie 10 mln wyświetleń. Jego filmy mają głównie charakter komediowy:

Zawsze ciągnęło mnie do komedii i postanowiłem spełniać się tutaj - w internecie! Pamiętaj! Jeśli chociaż jeden z filmów wywołał uśmiech na twojej twarzy, to znaczy, że spełniłem swoje zadanie. :) - pisze Roger.

4/4
Jak dziś wygląda Adaś Skalski z Niani?

W listopadzie 2018 pojawił się w studiu "Dzień Dobry TVN". Jak widać, przeszedł sporą metamorfozę! 

Będziecie oglądać "Nianię" w Super Polsacie? A może wolelibyście zobaczyć nowe odcinki? :) 

 

Więcej na temat Emilia Stachurska Polsat