Serial Niania w Super Polsacie
EastNews

Wraca serial "Niania", ale w... Polsacie! Znamy szczegóły

Serial Niania w Super Polsacie
EastNews

Co za niespodzianka! Wraca serial "Niania"! Ale zanim fani zaczną skakać z radości, musimy od razu zaznaczyć, że chodzi o stare odcinki, które pojawią się na antenie... Super Polsatu! A to oznacza, że stacja Polsat przejmie po TVN kultowy sitcom z Agnieszką Dygant w roli głównej. Na razie nie ma mowy o nowych odcinkach!

"Niania" wraca! Będzie pokazywana w Polsacie! 

Serial „Niania” był emitowany w TVN w latach 2005-2009. Cieszył się ogromną popularnością - niektóre odcinki oglądało nawet 4 mln widzów. Został nagrodzony aż dwiema TeleKamerami, a więc nic dziwnego, że fani ciągle prosili o powtórki. Te zobaczą w Super Polsacie - podaje portal wirtualnemedia.pl:

Na antenie Super Polsat wyemitujemy wszystkie sezony "Niani", a jest ich dziewięć. Startujemy od 10. czerwca, po dwa odcinki od poniedziałku do czwartku - przekazała Wirtualnemedia.pl Anna Zwolińska, szefowa PR kanałów tematycznych w telewizji Polsat.

Od poniedziałku do czwartku będą pokazywane po 2 odcinki o - 10 i 10:30, a w soboty i niedziele po cztery odcinki z tygodnia - w soboty od 12, a w niedzielę o 11:30. Stacja Polsat wykupiła licencję od firmy Sony. 

Przypomnijmy - w rolach głównych w „Niani” wystąpili m.in. Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Tamara Arciuch, Elżbieta Jarosik czy Adam Ferency. Gościnne pojawiły się zaś największe polskie gwiazdy - Beata Kozidrak, Krystyna Janda, Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Daniel Olbrychski, Anna Przybylska, Agata Kulesza, Agnieszka Chylińska, Magda Gessler, Kasia Nosowska czy Dorota Wellman.

 

Oglądaliście "Nianię"?

"Niania" - serial TVN
East News

Agnieszka Dygant za rolę Frani Maj również otrzymała 2 TeleKamery!

Agnieszka Dygant
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Dygant
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08