Hanna Śleszyńska w M jak miłość
Instagram/ hanna_sleszynska_official

Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady "M jak miłość". Matka Anety namiesza w jej małżeństwie z Olkiem!?

Hanna Śleszyńska w M jak miłość
Instagram/ hanna_sleszynska_official

W nowym sezonie "M jak miłość" na widzów czekają spore zmiany. Przede wszystkim okaże się, jaki wyrok dostał Olek! Chociaż już teraz pojawiły się domysły, że udało mu się uniknąć więzienia, bo na nowych zdjęciach z planu młody lekarz z uśmiechem pozuje z rodziną. Do ekipy dołączyła też nowa gwiazda! Ilona Janyst, która wciela się w postać Anety, zdradziła, że ma przyjemność pracować na planie z Hanną Śleszyńską, którą zawsze podziwiała: 

To jest taaaak super, kiedy podziwiasz kogoś od lat, aż tu nagle przychodzi dzień, kiedy ten ktoś staje się Twoją planową mamą. Panie, Panowie - przedstawiam Iwonę, mamę Anety kreowaną przez wspaniałą @hanna_sleszynska_official ❤️🎬

A jak przygodę z serialem ocenia Hanna Śleszyńska?

Hanna Śleszyńska o swojej roli w "M jak miłość"!

Aktorka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z planu ze swoją serialową rodziną i wyznała, że doskonale czuje się, mogąc znów uczyć się tekstu i grać:

Nareszcie w pracy😊😀😀Dołączyłam do wspaniałej ekipy @mjakmilosc.official 😍To mój drugi dzień na planie😊Ekipa w maseczkach,wszyscy po testach na przeciwciała wiadomo czego 😊Jak fajnie znowu uczyć się tekstu ,spotkać kolegów i kręcić kolejne sceny 😊Tęskniłam za tym wszystkim👍 - napisała Hanna Śleszyńska na Instagramie. 

Hanna Śleszyńska w "M jak miłość" zagra matkę Anety - Iwonę Kryńską. Jeszcze niewiele wiadomo o jej postaci, ale Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość" zdradziła, że niewiele pada jabłko od jabłoni.  Stąd można wywnioskować, że Olek znajdzie się w trudnej sytuacji. Z Anetą nie ma łatwo, a jeśli teraz częstym gościem w ich domu będzie zasadnicza i władcza teściowa, to może nie skończyć się dobrze!

Zobacz także: Mateusz w "M jak miłość" będzie wykorzystany przez Lilkę i jej rodzinę! Czy jego małżeństwo przetrwa?

Fani serialu są zachwyceni, że Hanna Śleszyńska dołączyła do ekipy "M jak miłość". 

 

Małżeństwo Anety i Olka w nowym sezonie "M jak miłość" będzie wystawione na próbę!

M jak miłość ślub Anety i Olka
MTL Maxfilm

Aneta pozwoli swojej matce ingerować w małżeństwo z Olkiem?

M jak miłość Aneta
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43