Druga szansa z dziewczyną z Fundacji Mam marzenie Natalia i Małgorzata Kożuchowska Natalia i Radosław Pazura Natalia i Bartlomiej Topa Druga szansa
Druga szansa z dziewczyną z Fundacji Mam marzenie
mat. prasowe
Zdjęcie z Kożuchowską i Topą. Natalia z Fundacji "Mam Marzenie" zagrała w serialu "Druga szansa"!
1/8
Druga szansa z dziewczyną z Fundacji Mam marzenie
mat. prasowe

12-letnia Natalia, podopieczna łódzkiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, pragnęła zagrać w popularnym serialu. Jej marzenie spełniała ekipa „Drugiej szansy”. Odcinek z udziałem dziewczynki zostanie wyemitowany już w następny poniedziałek, 3 kwietnia, o godzinie 21.30.

 

Makijaż, piękna fryzura i prawdziwa aktorska rola na planie serialu „Druga szansa” – w ten właśnie sposób spełniło się marzenie Natalii, podopiecznej łódzkiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Dziewczynka marzyła, aby móc zagrać w jednym z popularnych seriali telewizyjnych.

Natalia wraz z mamą pojechały na plan zdjęciowy specjalnym busem przewożących aktorów. Po dotarciu na miejsce dziewczynka otrzymała wytyczne od reżysera i wraz z pozostałymi małymi aktorkami przygotowywała się do nagrań. Tego dnia uśmiech nie schodził jej z twarzy – mówi Małgorzata Przyłęcka, wolontariuszka łódzkiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. 

Tydzień po nagraniu Natalka ponownie odwiedziła plan zdjęciowy, tym razem w celu spotkania się z odtwórcami głównych ról, z którymi porozmawiała i od których otrzymała autografy. Zobacz zdjęcia z planu z serialu z Natalią!

 

8. odcinek serialu "Druga szansa", w którym zadebiutuje Natalia, podopieczna Fundacji Mam Marzenie, zostanie wyemitowany w TVN w poniedziałek, 03.04.2017, o godz. 21.30.

 

Zobacz także: Jak macierzyństwo wpłynęło na rolę Małgorzaty Kożuchowskiej w serialu "Druga szansa"? WIDEO

2/8
Natalia i Małgorzata Kożuchowska
mat. prasowe
3/8
Natalia i Radosław Pazura
mat. prasowe
4/8
Natalia i Bartlomiej Topa
mat. prasowe
5/8
Druga szansa
mat. prasowe
6/8
Natalia podopieczna Fundacji Mam Marzenie w Drugiej szansie
mat. prasowe
7/8
Druga szansa
mat. prasowe
8/8
Druga szansa
mat. prasowe