Barwy szczęścia odc. 1540 Barwy szczęścia odc. 1540 Barwy szczęścia odc. 1540 Barwy szczęścia odc. 1540 Barwy szczęścia odc. 1540
Barwy szczęścia odc. 1540
1/7
Barwy szczęścia odc. 1540

W najbliższy piątek Iga (Ada Fijał) zemści się w końcu na niewiernym mężu (Piotr Jankowski) i… zgłosi na policji, że molestował ich dzieci. A jej oskarżenie zagrozi całej rodzinie Walawskich. Zapraszamy na pełne emocji, premierowe odcinki „Barw szczęścia”.

 

A najpierw serialowe Fotostory z nowych odcinków numer 1539-1544.

 

Piotr od razu zostanie aresztowany – tuż przed swoim powrotem do Londynu. A świadkiem jego zatrzymania będzie mała Ewa (Gabriela Ziembicka).

 Dajcie spokój, córka patrzy, a wy mnie aresztujecie jak jakiegoś bandytę!(…) Rozwodzimy się... Żona wszystko to zmyśliła, jest zdesperowana, szalona z nienawiści!

2/7
Barwy szczęścia odc. 1540

Po spotkaniu z policją Marta (Katarzyna Zielińska) z trudem uspokoi córkę:

- Nie płacz, skarbie…
- Co tata złego zrobił?
- Nic, to takie nieporozumienie... Jutro pewnie go wypuszczą…

3/7
Barwy szczęścia odc. 1540

Tymczasem Chowański (Jacek Rozenek) zacznie mieć wątpliwości, czy słowa Igi na pewno są kłamstwem.

- Może zrobił coś, co dla Igi wyglądało… podejrzanie?

Walawska od razu zacznie jednak byłego męża bronić.

- Wiele rzeczy można mu zarzucić... że jest łajdakiem, kobieciarzem, ale nigdy by nie zrobił krzywdy dzieciom! Swoim czy obcym!
- Jesteś pewna?
- Absolutnie, na sto dwadzieścia procent!(…) Muszę powstrzymać Igę. Przekonać ją, żeby wycofała swoje zeznania zanim wokół całej tej sprawy rozpęta się piekło!

4/7
Barwy szczęścia odc. 1540

W końcu Marta pojedzie do przyjaciółki i spróbuje przemówić jej do rozsądku, ale Iga jej argumenty odrzuci.

- On krzywdził moje dzieci…
- Co ty bredzisz? Przecież on im nic nie zrobił!
- Zrobił. I nie mogłam tego dłużej tolerować…
- Opamiętaj się... Piotrek cię zdradził. Jesteś wściekła. Rozumiem. Ale nie mieszaj w to dzieci!(…) Coś ci się uroiło od leków, które brałaś!

5/7
Barwy szczęścia odc. 1540

Chwilę później dziennikarka sięgnie po telefon – i pokaże Marcie zapisane na nim zdjęcia.

- A co, jeśli ci udowodnię, że to prawda?(…) Miłosz i Monika się go boją. Płaczą na jego widok. Gdybyś widziała ich przerażone twarzyczki, gdy Piotr wchodzi do mieszkania... Jakie straszne rzeczy musiał im zrobić!
- Iga, tak ci się tylko wydaje i się nakręcasz…
- Myślisz, że oszalałam? Że go oskarżyłam bez powodu? Że to wszystko zmyśliłam? Wiedziałam, że nikt mi nie uwierzy... Dlatego zadzwoniłam na policję!

6/7
Barwy szczęścia odc. 1540

Następnego dnia obie przyjaciółki spotkają się za to na komendzie.

- Może nie widziałaś tego, co ja, a może nie chciałaś widzieć... Nie oceniam cię. Ale nie zakładaj, że nic się nie stało, tylko dlatego że chciałabyś, żeby tak było!
- Wiesz, że Piotr nigdy nie wyrywał się do codziennej obsługi dzieci... Owszem, był hojny, zabierał na wycieczki, kupował prezenty, ale takie przyziemne sprawy jak kąpiele czy ubieranie nigdy go nie interesowały. W Londynie Piotr niespodziewanie zaczął się interesować dziećmi również w tych "prozaicznych" czynnościach... Szczególnie Ewą.

7/7
Barwy szczęścia odc. 1540

Iga nadal będzie Walawskiego oskarżać... A Marta zacznie w końcu mieć wątpliwości. I po powrocie do domu, roztrzęsiona... znów sięgnie po alkohol! Jaki będzie finał? Czy Piotr okaże się winny? A Walawska załamie się i powróci do nałogu?

Odpowiedź wkrótce… Tylko na antenie TVP2 – od poniedziałku do piątku punktualnie o 20:40!