Piotr Bajtlik w Oko za oko - jak wygląda dziś
1/7
Piotr Bajtlik w Oko za oko - jak wygląda dziś

 

Pamiętacie Adama Leszczyńskiego, przyjaciela Kingi Zduńskiej z serialu "M jak miłość"? W latach 2004-2008 grał go przystojny Piotr Bajtlik. Co dziś robi 36-letni aktor? Jak wygląda? Okazuje się, że aktora będziemy mogli teraz oglądać w nowym serialu TV 4 - "Oko za oko". Kogo zagra? Poznajcie wszystkie szczegóły w naszej galerii!

 

Zobacz: M jak miłość: Artur wyjdzie z więzienia i zabije Izę?! Tomasz Ciachorowski pokazał NIEPOKOJĄCE zdjęcie!

 

2/7
Piotr Bajtlik w M jak miłość

 

Serialowy Adam uwodził i rozkochiwał w sobie wiele dziewczyn. Pod jego urokiem znalazła się również nawet Madzia Marszałem (Anna Mucha). Najbliżej jednak był związany z Kingą Zduńską (Kasia Cichopek), o co zazdrosny był oczywiście Piotrek (Marcin Mroczek). Jak dziś wygląda aktor? 

3/7
Piotr Bajtlik w M jak miłość

 

Po „M jak miłość” Piotr Bajtlik zagrał również epizody w serialach „Plebania” czy „Na dobre i na złe”. Teraz wraca do telewizji! Pojawi się w serialu „Oko za oko”! 

 

Zobacz: Gwiazda "M jak miłość" pokazała swoją córkę! Zobacz słodkie zdjęcie małej!

4/7
Piotr Bajtlik w Oko za oko

 

Piotr w serialu „Oko za oko” zagra trenera Mateusza! W kolejnych odcinkach Anna (Dominika Łakomska) odkryje, że kochanka Macieja (w tej roli: Weronika Jaskółka) spodziewa się dziecka i postanowi odpłacić Wysockiemu (Łukasz Konopka) pięknym za nadobne. Prawniczka zacznie spotykać się z trenerem swojego syna, Mateuszem. 

 

Zobacz: Jak wybaczyć zdradę? Sprawdzone porady 

5/7
Piotr Bajtlik w Oko za oko

 

Serial "Oko za oko" w Czwórki w każdą środę i czwartek o godz. 21:00! Będziecie oglądać?

 

6/7
Piotr Bajtlik w Oko za oko
7/7
Piotr Bajtlik w M jak miłość
Więcej na temat M jak miłość