Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski dali się poznać szerszej widowni dzięki serialowi "Rodzinka.pl", w którym zagrali w bardzo młodym wieku. Choć trudno w to uwierzyć, dzisiaj gwiazdy są już pełnoletnie. Członkowie obsady nadal utrzymują ze sobą kontakt. Fani nie przegapią żadnej okazji, by zobaczyć ich razem. Wspólne zdjęcie serialowych Zosi i Kacperka wywołało furorę i zapoczątkowało plotki o ich relacji. Są parą w życiu osobistym?

Reklama

Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski są razem? Serialowa Zosia odpowiedziała

W sobotę, 2 grudnia Emilia Dankwa opublikowała na swoim profilu zdjęcie, które stało się małą sensacją. Serialowa Zosia z "Rodzinki.pl" pokazała w mediach społecznościowych wspólną fotografię z Mateuszem Pawłowskim. Zdradziła, że fanów czeka ich coś wyjątkowego.

Zobacz także: Oto "nowa" Natalia Mostowiak w "M jak miłość". Uderzające podobieństwo do poprzedniej aktorki

Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski
Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski Instagram/@mateopawlowski
Po naszym dzisiejszym spotkaniu czeka na was kilka wspólnych tiktoków! Kilka scen z ''Rodzinki.pl''... Kto się cieszy? Pierwszy już dzisiaj o 20:00!
— napisała Emilia Dankwa.

Widok ulubieńców widzów wywołał furorę, a także spekulacje dotyczące ich relacji. Jeden z fanów postanowił zapytać wprost, czy młodzi aktorzy są parą. Emilia Dankwa odpowiedziała i rozwiała wszelkie plotki.

Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski
Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski Instagram/@mateopawlowski
Jesteście parą?
— zapytał internauta.
Nope
— odpowiedziała serialowa Zosia.

Zobacz także: Antoni Królikowski ma powód do radości. Gwiazdor się doczekał

Zobacz także
Reklama

Choć od premiery "Rodzinki.pl" minęło już wiele lat i serial się skończył, członkowie obsady wciąż wzbudzają duże zainteresowanie w mediach społecznościowych. Niedawno Emilia Dankwa zachwyciła na premierze filmu.

Mateusz Pawłowski
Mateusz Pawłowski Instagram/@mateopawlowski
Emilia Dankwa
Emilia Dankwa Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama