W nowym, wtorkowym odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą nową aktorkę, która wcieli się w znaną wszystkim bohaterkę. Mowa o... Natalii Mostowiak! Wcześniej w jej postać wcielała się Marcjanna Lelek, która z kultową "eMką" pożegnała się już trzy lata temu. Kto ją zastąpi? Widzowie poznali decyzję produkcji! Są zaskoczeni... podobieństwem dwóch pań. Zobaczcie sami!

Reklama

"M jak miłość": Natalia Mostowiak wróciła do serialu! Kto ją gra?

Już jakiś czas temu serialowa Natalia Mostowiak zniknęła z "M jak miłość". Dziewczyna wyjechała do Australii, wraz z m.in. ojcem Markiem (w tej roli Kacper Kuszewski). W międzyczasie okazało się, że aktorka wcielająca się w postać Natalki odchodzi z produkcji. Marcjanna Lelek, bo o niej mowa, postanowiła skupić się na studiach i nowych projektach. Z kultową "eMką" była związana od ósmego roku życia, grała w niej aż 15 lat! W jednym z wywiadów przyznała, że praca na planie była dla niej wielkim przeżyciem, ale miała również swoje minusy:

To było dość nietypowe dzieciństwo. Oczywiście wiązało się to z wieloma przygodami i jestem bardzo wdzięczna za to, że moje życie wyglądało właśnie w ten sposób, bo to mnie w jakiś sposób ukształtowało i ukierunkowało. Ale dla dziecka taka praca na planie miała też swoje minusy. Nie raz się zdarzało, że gdy miałam jakieś swoje plany, na przykład szkolną wycieczkę, to musiałam z nich rezygnować, bo akurat wtedy musiałam się pojawić na planie zdjęciowym. Dla 10-latki to nie jest łatwe. Ta przygoda w serialu miała więc swoją cenę
mówiła Lelek w Super Expressie

Teraz okazuje się, że widzowie znów będą mogli śledzić losy Natalii Mostowiak! Kto wcieli się w tą postać? Wszystko już jasne!

M jak milosc; 2018-10-17 Piotr Nerlewski (Franek) Marcysia Lelek (Natalia)
Mat. prasowe

Widzowie "M jak miłość" w roli Natalii Mostowiak od wtorkowego odcinka będą mogli oglądać Dominikę Suchecką!

Nowa twarz, ale postać znana. Od dzisiejszego odcinka w rolę Natalii Mostowiak wcieli się Dominika Suchecka. Witamy w eMkowej rodzinie! A Was wszystkich zapraszamy na dzisiejszy odcinek
czytamy na Facebooku M jak miłość

Dominika Suchecka to 23-letnia aktorka, która jest studentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Rola w "M jak miłość" to dla niej debiut na małym ekranie.

Zobacz także

Zobacz także: Dominika Chorosińska z "M jak miłość" w rządzie. Stanie na czele ważnego ministerstwa

Dominika Suchecka jako Natalia Mostowiak w M jak miłość
Dominika Suchecka jako Natalia Mostowiak w M jak miłość Facebook

Fani serialu są zaskoczeni... podobieństwem aktorek! Nie mogą już doczekać się, żeby zobaczyć, jak Suchecka wciela się w rolę Natalki:

Super, nawet podobna do Natalki
Miło, że wybrali podobna aktorkę;) a nie jak w niektórych serialach że zupełnie inny typ urody
Ale one są do siebie podobne! Czekamy!
piszą internauci

Wam również podoba się ta zmiana? Debiut Dominiki w "M jak miłość" już dziś, 28 listopada, w 1762. odcinku serialu.

Reklama

Zobacz także: Był gwiazdą "Ojca Mateusza", teraz sprzedaje swoje filmy dorosłym. Wszystko wyszło na jaw

Reklama
Reklama
Reklama