Bruce Willis to prawdziwa legenda światowego kina. Choć mogłoby się wydawać, że ten wybitny aktor osiągnął już wszystko, co ma do zaoferowania kinematografia, do niedawna pozostawał aktywny zawodowo. Kilka miesięcy temu okazało się jednak, że gwiazdor cierpi na afazję i ma problemy z zapamiętywaniem tekstu. W oświadczeniu jego rodziny pojawiła się też informacja o otępieniu czołowo-skroniowym, z którym zmaga się Bruce Willis. Jak z codziennością powiązaną z chorobą aktora odnajduje się jego żona? Emma Heming zaskoczyła poruszającym wyznaniem.

Reklama

Żona Bruce'a Willisa opowiada o codzienności z chorobą aktora

Bruce Willis należy do gwiazd, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Nic zatem dziwnego, że informacja o zakończeniu przez niego kariery była szokiem dla fanów na całym świecie. Niestety, na początku roku okazało się, że Bruce Willis cierpi na nieuleczalną chorobę - afazję i powiązane z nią otępienie czołowo-skroniowe. Z tego powodu aktor był zmuszony zakończyć filmową karierę.

Nie jest tajemnicą, że nieuleczalna choroba odbija się nie tylko na codziennym życiu chorego, ale też jego najbliższych. Podobnie jest w wypadku rodziny Bruce'a Willisa. Choć jakiś czas temu rodzina aktora wspominała, że "ulgą jest usłyszenie wreszcie jasnej diagnozy", utrata przez aktora sprawności wpływa na codzienne życie jego rodziny. Tuż po obchodzonych 19 marca 68. urodzinach aktora, na temat choroby wypowiedziała się jego żona, Emma Heming. Wobec jej słów nie da się przejść obojętnie.

- Często dostaję wiadomości z pytaniami, jak sobie radzę w tej trudnej sytuacji. Po prostu... nie mam wyboru. Chciałabym go mieć, tym bardziej, że wychowuje dwójkę dzieci. Czasem w życiu przychodzi taki moment, że po prostu musimy dać radę. Ale codziennie czuję smutek i rozpacz - czuję je też dziś, w dniu jego urodzin (Bruce'a Willisa - przyp. red.) - wyznała Emma Heming.

Zobacz także: Co się dzieje ze zdrowiem Celine Dion? "Ma cztery powody, by wygrać tę bitwę"

Zobacz także

Emma Heming zwróciła się także do internautów, dziękując im za okazane wsparcie i motywujące komentarze.

- Widzę Wasze wiadomości, historie, którymi się dzielicie i wszystko, co mogę powiedzieć, to "dziękuję". To bardzo mi pomaga i mam nadzieję, że to, że Was rozumiem choć trochę pomaga też Wam - zwróciła się do fanów żona Bruce'a Willisa.

Instagram @dobledebruce

Fani Brucea' Willisa nie pozostawili szczerego wyznania jego żony bez komentarza. Życzyli Emmie Heming dużo siły, a także wyrażali podziw wobec jej postawy.

- To piękne i pełne miłości wyznanie pięknej duszy.
- Wspaniały i szczery post...
- Podziwiam Cię! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Bruce'a.
- Twoja szczerość i wytrwałość bardzo porusza. Przesyłam dużo siły!

Emma Heming jest drugą żoną Bruce'a Willisa, młodszą od niego o 20 lat. Para jest w związku od 2009 roku. Wcześniej aktor przez 13 lat był w związku małżeńskim z Demi Moore.

Dołączając się do słów fanów Bruce'a Willisa, jemu i całej rodzinie życzymy wiele spokoju, siły i wytrwałości.

Zobacz także: Katarzyna Glinka w smutnym wyznaniu. Znalazła guzek w piersi. "Jest duży"

Reklama

Frank Micelotta/PictureGroup/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Reklama
Reklama
Reklama