Tomasz Wolny odchodzi z PNŚ?
TYLKO U NAS

Tomasz Wolny odchodzi z "Pytania na śniadanie"!? Mamy komentarz Marceliny Zawadzkiej!

Tomasz Wolny odchodzi z PNŚ?

Tomasz Wolny odchodzi z programu „Pytanie na śniadanie”? Takie informacje nieoficjalnie ustalił Fakt.pl. Według informacji podanych w serwisie dziennikarz zostanie przeniesiony do kanałów informacyjnych, z którymi był pierwotnie związany. Nie wiadomo jeszcze, kto miałby go zastąpić w porannej telewizji śniadaniowej i zasiądzie na kanapie obok Marceliny Zawadzkiej.

Czy Tomasz Wolny odejdzie z "Pytania na śniadanie"?

Jak donosi tabloid niebawem Tomasz Wolny ma wrócić do prowadzenia programów wyłącznie w kanałach informacyjnych. To w nich osiągał największe sukcesy, a w plebiscycie Telekamer aż trzykrotnie był nominowany w kategorii „Prezenter informacyjny”. W tym roku zdobył statuetkę po raz pierwszy. Dziennikarz w telewizji śniadaniowej w śniadaniówce pojawił się w 2015 roku. Razem z Marceliną Zawadzką tworzą jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych duetów. Według informacji „Faktu” niebawem rozpoczną się castingi na nowego prowadzącego, a Tomasz Wolny nowymi obowiązkami ma zająć się od jesieni.

Mamy komentarz Marceliny Zawadzkiej o odejściu Wolnego z "Pytania na śniadanie"!

Zapytaliśmy Marcelinę Zawadzką o komentarz w tej sprawie i jednoznacznie odpowiedziała, że nic nie wie na temat odejścia Tomasza Wolnego z programu:

Ja nic o tym nie wiem... i wątpię, że tak jest - zdradziła Party.pl była Miss.

Tomasz Wolny dementuje!

Na swoim Facebooku Tomasz Wolny zdementował te informacje:

Autorom tekstu dzięki za uwagę, ale gdyby następnym razem zainteresowali się jedną z moich akcji dla dzieciaków, Powstańców albo dla moich przyjaciół z zespołem Downa, czyli czymś co ma miejsce NAPRAWDĘ... to będę bardzo zobowiązany! 😉 A w tak zwanym międzyczasie, niezmiennie, od świtu widzimy się w Pytanie na śniadanie a wieczorem w Panorama TVP

 

Tomasz Wolny prowadzi program w duecie z Marceliną Zawadzką i nadal będzie to robił!

Marcelina Zawadzka
Facebook/Pytanie na śniadanie

Na gali TeleKamer pojawił się z żoną!

Tomasz Wolny

Zobacz także"Pytanie na śniadanie" z nowym studiem! Robi wrażenie! 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55