Doda - poruszający wpis o śmierci babci i psa Doda - poruszający wpis o śmierci babci i psa Doda, babcia Dody Doda, babcia Dody
Doda - poruszający wpis o śmierci babci i psa
1/4
Doda - poruszający wpis o śmierci babci i psa

 

Doda opublikowała na swoim Instagramie wzruszający wpis na temat śmierci swojej babci, która odeszła 20 czerwca. Kilka dni temu z kolei artystka zamieściła post o śmierci ukochanego psa, którego miała od 13 lat. To bardzo ciężki okres w jej życiu - dlatego na jakiś czas zawiesiła koncerty. 9 lipca gwiazda miała pojechać na koncert zespołu Guns'n'Roses do Chorzowa, ale nie jest w stanie. Dlatego też bilety, które dostała od samego Slasha, wystawiła na aukcję! Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na cele charytatywne! Poznajcie szczegóły.

 

Zobacz: Piękny gest Michała Szpaka! Zastąpił Dodę na koncercie i nagrał dla niej poruszające pozdrowienia!

 

2/4
Doda - poruszający wpis o śmierci babci i psa

 

Doda oddaje bilety na koncert na cele charytatywne. Jak sama pisze, nie umie sobie jeszcze poradzić z tak bolesnymi stratami: 

Jak wiecie 20 czerwca zmarła moja ukochana babcia, to był moj pierwszy pogrzeb w rodzinie.2 tygodnie później odszedł moj kolejny członek rodziny,ukochany pies, który towarzyszył mi przez ostatnie 13 lat.Nie umiem sobie jeszcze z tym poradzić na tyle żebym umiała się cieszyć z tak wyjątkowych chwil jakim jest KONCERT GUNS’N’ROSES w Chorzowie 9 lipca .Dostałam zaproszenie od Slasha i mimo iż jeszcze miesiąc temu cieszyłam się,ze znowu spotkam moj ulubiony zespół ,dziś moje serce jest w żałobie. Zawsze staram się zobaczyć wszędzie tez dobre strony dlatego rozpoczynam licytacje 2 moich biletów ( Slash przekaże mi je w dzień koncertu,a ja zwycięzcy) oraz kostki Slasha ,którą grał na koncercie w Gdańsku ( taki mały bonusik dla fana). W związku z moją obecna prywatną sytuacją,chciałabym aby pieniądze z licytacji wspomogły starszych ludzi ,którymi opiekuje się fundacja @mali.bracia.ubogich . Fundacja ta od lat zapewnia tym samotnym i biednym staruszkom chociażby godnie i w cieplej atmosferze spędzić święta. Dlatego gorąco zapraszam do licytacji -link w BIO❤️życzę świetnej zabawy na koncercie!

Tutaj - link do licytacji. Brawo Doda!

 

3/4
Doda, babcia Dody
Instagram

 

Doda była bardzo mocno związana ze swoją babcią. Odwiedzała ją w każdym wolnym momencie. Jej odejście jest dla piosenkarki bardzo bolesne:

Dziś w wieku 91 lat zmarła moja babcia, ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami ,która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas ❤️

Zobacz: Tak Doda uczciła pamięć po swojej babci. Piękny gest! Aż trudno powstrzymać łzy...

4/4
Doda, babcia Dody
Instagram

 

Po śmierci babci Doda odwołała koncerty. Jednak jak poinformowała swoich fanów na Facebooku, od 7 lipca wraca do pracy! 7 lipca zagra w Żarach. 

 

Więcej na temat Doda