Grzegorz Miecugow nie żyje

Nie żyje dziennikarz Grzegorz Miecugow. Miał tylko 61 lat...

Grzegorz Miecugow nie żyje

Dziś 26 sierpnia zmarł dziennikarz Grzegorz Miecugow. Miał 61 lat. Przez lata był związany z radiową Trójką,  a od 1997 roku ze stacją TVN. Na co zmarł dziennikarz? Od 2011 roku  Miecugow zmagał się z chorobą nowotworową, miał raka płuc. Dziś przegrał tę walkę.

 

WIĘCEJ: RODZINA MIECUGOWA: NIE ŻYJE Grzegorz Miecugow! Co mówili o nim jego SYN i ŻONA? "Tata ma poczucie humoru, ale ja mam chyba..."

 

Zobacz też: Grzegorz Miecugow nie żyje. Tak mówił o swojej chorobie: "Poczułem, że moje dni są policzone. Nie byłem gotowy..."

 

Nie żyje Grzegorz Miecugow

Podczas spotkania autorskiego w Darłowie w marcu bieżącego roku mówił, że "może być bardzo ciężko chory".

 

Zobacz też: Był mistrzem scrabble, kochał swojego psa, kibicował Cracovii - Olejnik, Wernier, Durczok żegnają i wspominają Grzegorza Miecugowa

 

- Tak czy siak będę miał operację, pytanie, czy jest to operacja banalna polegająca na wycięciu zgrubienia, które kiedyś może być niebezpieczne, czy jest to operacja, od której zaczynamy walkę o życie - mówił Miecugow, cytowany przez serwis naszemiasto.pl

- Wiem, że ja kiedyś umrę, pytanie: wcześniej czy później. Mam jeszcze sporo do zrobienia. Tak czuję. Nie będę robił z tego tragedii, będę walczył. 

W roku 2001 Grzegorz Miecugow poprowadził w TVN pierwszą serię bardzo popularnego reality show "Big Brother", którego finał oglądało ponad dziewięć milionów widzów. Prowadził w stacji takie programy jak "Inny Punkt Widzenia" i "Szkło kontaktowe". Był także gospodarzem debat z cyklu "Arena Idei". 

Zobacz: "Był pracoholikiem. Ostatnie dwa tygodnie w pracy przechodził z gorączką" przyjaciele wspominają Grzegorza Miecugowa

Zobacz także: Nie żyje znany koszykarz i przyjaciel Gortata - Adam Wójcik. Miał zaledwie 47 lat. Na co zmarł?

 

Grzegorz Miecugow był dziennikarzem i pisał książki.

Grzegorz Miecugow nie żyje

 

Miecugow uczył też dziennikarstwa na uczelniach wyższych.

Grzegorz Miecugow nie żyje

 

Grzegorz Miecugow z żoną Joanną Miecugow.

Grzegorz Miecugow i Joanna Miecugow
Grzegorz Miecugow i Joanna Miecugow

Więcej na temat Grzegorz Miecugow
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01