Marta Kaczyńska Mocno opalona Marta Kaczyńska w krótkich szortach na zakupach Mocno opalona Marta Kaczyńska w krótkich szortach na zakupach Wesele Marty Kaczyńskiej
Marta Kaczyńska
To hit dnia!
1/4
Marta Kaczyńska

Ostatnie miesiące były bardzo szczęśliwe dla Marty Kaczyńskiej. Pod koniec lipca córka byłego prezydenta wyszła za mąż za swojego partnera, Piotra Zielińskiego, a kilka dni później okazało się, że po raz trzeci została mamą- Marta Kaczyńska urodziła wówczas syna. Niestety, teraz okazuje się, że spokój świeżo upieczonej mężatki i mamy przerwał złodziej, który ukradł jej samochód! Jak informuje portal tvn24.pl kilka dni temu stylowe auto audi Q7 zostało skradzione z parkingu w Sopocie.

 

Nie uwierzycie jednak, co stało się z samochodem Marty Kaczyńskiej! Więcej informacji na następnej stronie!

 

Zobacz także: Były mąż skomentował ślub Marty Kaczyńskiej!

2/4
Mocno opalona Marta Kaczyńska w krótkich szortach na zakupach

Okazuje się,  że Marta Kaczyńska nie czekała zbyt długo na odzyskanie swojego samochodu! Jak informuje portal tvn24.pl złodziej najwyraźniej zorientował się, że właśnie włamał się do auta córki byłego prezydenta i jeszcze tego samego dnia odstawił stylowe audi Q7 pod komendę policji! 

14 września zostaliśmy poinformowani o kradzieży audi z jednego z parkingów na terenie Sopotu. Tego samego dnia skradziony samochód został odzyskany na terenie Gdańska- w rozmowie z portalem przyznaje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. 

A co ze złodziejem? Odpowiedź na następnej stronie. 

Zobacz także: 11-letnia córka Marty Kaczyńskiej padła ofiarą okrutnego hejtera!

3/4
Mocno opalona Marta Kaczyńska w krótkich szortach na zakupach

Złodziej, który musiał zrozumieć kogo właśnie okradł dzięki dokumentom, które Marta Kaczyńska zostawiła w aucie, do tej pory nie został złapany. Jak informuje portal tvn24.pl skruszony mężczyzna odstawił samochód i... sam zadzwonił na policję, żeby przekazać informację, gdzie dokładnie stoi auto Marty Kaczyńskiej. 

Policja w rozmowie z portalem zapewnia, że w tej chwili trwają poszukiwania złodzieja, a samochód został już zwrócony właścicielce. 

Zobacz także: Internauci po raz kolejny szydzą z Marty Kaczyńskiej po publikacjifelietonu!

 

4/4
Wesele Marty Kaczyńskiej

Jak widać, Marta Kaczyńska nie czekała zbyt długo na swoje auto!