Czy Joanna Kulig ma realne szanse na Oskara i karierę międzynarodową?
Materiały prasowe filmu "Zimna wojna"
Newsy

"Zimna wojna" Pawlikowskiego najlepszym filmem europejskim! Zaskakująca reakcja Joanny Kulig...

"Zimna wojna" Pawlikowskiego najlepszym filmem europejskim! Zaskakująca reakcja Joanny Kulig...

 

Podczas rozdania Europejskich Nagród Filmowych, które są  nazywane "europejskim Oscarami" bezkonkurencyjny okazał się film Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Finałowa gala odbyła się w Sewilii i aż sześć statuetek trafiło do polskich twórców. Zobaczcie, jak zareagowała Joanna Kulig na wiadomość, że wygrała w kategorii: najlepsza aktorka europejska!

 

Zobacz: Wielki sukces Pawła Pawlikowskiego w Cannes! Polak otrzymał jedną z najważniejszych nagród filmowych!

 

Jakie realne szanse na Oscara ma film "Zimna wojna"? Kogo musi pokonać w walce o statuetkę?

"Zimna wojna" najlepszym filmem podczas rozdania "europejskich Oscarów"!

 

Paweł Pawlikowski podczas 31. rozdania Europejskich Nagród Filmowych odebrał nagrodę dla najlepszego filmu europejskiego. Film wygrał też w kategoriach: najlepszy reżyser, scenarzysta, montaż i najlepsza aktorka. Tak dużego zwycięstwa nikt się nie spodziewał! 

 

Reakcja Joanny Kulig na zwycięstwo "Zimnej wojny"!

 

Joanna Kulig jest już w zaawansowanej ciąży i galę oglądała w Los Angeles. Aktorka w USA promuje film i najprawdopodobniej zostanie tam już do gali wręczenia Oscarów. Dużo mówi się o tym, że w Stanach gwiazda planuje urodzić też swoje pierwsze dziecko. Biorąc pod uwagę fakt, że nie wybiera się już na imprezy filmowe wymagające podróży samolotem, jest to bardzo realny scenariusz.

Joanna Kulig na Instagramie pochwaliła się nagraniem z reakcją na zwycięstwo "Zimnej wojny". Tak dużej radości już dawno nie widzieliśmy... Zobaczcie!

 

Joanna Kulig

Joanna Kulig jest w ciąży?
ONS

 

Paweł Pawlikowski na premierze filmu "Zimna wojna"

Paweł Pawlikowski na premierze filmu
ONS

Joanna Kulig
East News
Newsy
Oscarowe szaleństwo: trzy nominacje dla "Zimnej Wojny"! Jak komentują to artyści? "Joasi też się należała, ale co zrobić"
Oscarowe szaleństwo: trzy nominacje dla "Zimnej Wojny"! Jak komentują to artyści? "Joasi też się należała, ale co zrobić"
Joanna Kulig
East News
Party Extra
"Zimna Wojna" ma szanse na Oscara? Zobaczcie, co mówią specjaliści i... bukmacherzy
"Zimna Wojna" ma szanse na Oscara? Zobaczcie, co mówią specjaliści i... bukmacherzy

Już 24 lutego 91. gala rozdania Oscarów. Film " Zimna Wojna"  będzie walczyć o trzy statuetki, czy jednak ma realne szanse na wygraną? Choć film Pawła Pawlikowskiego  przez wielu krytyków oceniany jest jako "arcydzieło", będzie mu bardzo trudno zdobyć nagrodę. Dlaczego "Zimna Wojna" może nie wygrać w żadnej z nominowanych kategorii?  Szanse "Zimnej Wojny" na Oscara  To będzie wyjątkowa gala rozdania Oscarów. Nie tylko ze względu na trzy nominacje dla polskiego filmu, ale i z powodu wielu zmian jakich dokonali ostatnio organizatorzy w samej ceremonii. Te budzą sporo kontrowersji. Bo jak się okazuje w tym roku po raz pierwszy od 30 lat nikt nie poprowadzi wielkiej imprezy. Wszelkie wypowiedzi mają być nagrane wcześniej i puszczane z offu. Wpływ na decyzję Amerykańskiej Akademii Filmowej miał między innymi Kevin Hart, który jako jedyny zgłosił się do prowadzenia gali, jednak jego kandydatura została odrzucona ze względu na homofobiczne wpisy znalezione przez internautów na Twitterze!  Zobacz także:  Kariera czy dziecko? Wiemy, jak Joanna Kulig chce to pogodzić w Hollywood Brak prowadzącego nie jest jedyną zmianą. W tym roku cztery statuetki zostaną przyznane w trakcie... przerw reklamowych. I tak widzowie telewizyjni nie zobaczą komu Akademia przyzna statuetkę w kategoriach: montaż, krótkometrażowy film aktorski, charakteryzacja i zdjęcia! Decyzję nie tylko skrytykował już Kees van Oostrum, przewodniczący Amerykańskiego Stowarzyszenia Operatorów Filmowych, ale i wiele innych hollywoodzkich gwiazd. Dla nas również wydaje się to być niepojętne, bo w ostatniej kategorii nominację za zdjęcia do „Zimnej Wojny” otrzymał Łukasz Żal. Jeśli Polak wygra, to informacji mamy szukać na Twitterze? Wszystko na to wskazuje... Reposting, revised: I would not presume to suggest what categories should occur during commercials on Oscars night, but, please: Cinematography &...

Paweł Pawlikowska i Małgorzata Bela
East News
Newsy
"Zimna wojna" bez Oscara, "Roma" nie dała nam szans na zwycięstwo!
"Zimna wojna" bez Oscara, "Roma" nie dała nam szans na zwycięstwo!

Na długo zapamiętamy 91. galę rozdania Oscarów . W tym roku polska produkcja miała bowiem szansę zdobyć tę prestiżową statuetkę. "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego była nominowana w aż trzech kategoriach: najlepszy reżyser, najlepszy film nieanglojęzyczny oraz najlepsze zdjęcia. Ostatecznie nie zdobyliśmy żadnej statuetki. 91. gala rozdania Oscarów To była noc pełna emocji. Paweł Pawlikowski wraz z ekipą "Zimnej wojny" poleciał do Los Angeles, aby wziąć udział w 91. gali rozdania Oscarów. Tuż przed imprezą aktorzy oraz reżyser chętnie chwalili się zdjęciami z czerwonego dywanu.  - Someone has to do it... a na serio PROSZĘ trzymajcie kciuki!!! A po drugie, i będę to powtarzał do znudzenia, tylko marzyciele wygrywają! No i ciężka praca..😬 KEEP DREAMING🔥🔥🔥👏🔥🔥 - napisał Borys Szyc na swoim Instagramie. Na widowni pojawiła się także Joanna Kulig, która niedawno została mamą. Niestety, aktorka nie mogła w stu procentach cieszyć się z imprezy. Ostatecznie "Zimna wojna" nie otrzymała bowiem żadnej statuetki. W każdej z kategorii pokonał nas film "Roma".  Akcja filmu "Zimna wojna" toczy się w latach 40., 50. oraz 60. Główni bohaterowie to żywiołowa i impulsywna Zula oraz wybitny muzyk Wiktor Warski. Oboje zakochują się w sobie, jednak ich romans z różnych względów zostaje przerwany. Co jakiś czas ich drogi przecinają się, a namiętność wybucha na nowo.  Paweł Pawlikowski do Stanów poleciał wraz z żoną, Małgosią Belą         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Tylko u nas prosto z Los Angeles!Poznajecie? Ekipa "Zimnej wojny" czeka na rozpoczęcie ceremonii wręczenia statuetek Oscarów! #opusfilm #pawelpawlikowski #pawełpawlikowski...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner