Wiemy kim jest i jak wygląda partner Brodki

Mamy zdjęcie faceta Brodki! Przystojny?

Wiemy kim jest i jak wygląda partner Brodki

Informacja o związku Moniki Brodki zelektryzowała polskie media. W końcu gwiazda niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, bo traktuje je jak azyl. Tabloidy odkryły tylko, że ukochany piosenkarki jest Francuzem i skomponował dla niej piosenkę "Excipit" na hitową płytę "Granda". AfterParty.pl poznało kolejne szczegóły dotyczące związku pary.

Jak donosi nasza czytelniczka, relacja Brodki trwa już prawie trzy lata, a jej wybrankiem jest Quentin Carenzo. Na co dzień jest on pracownikiem międzynarodowej agencji reklamowej Saatchi&Saatchi. Zakochani razem wynajmują apartament na warszawskim Mokotowie. Ukochany już kilka razy gościł z Moniką w jej rodzinnym domu w Twardorzeczce.

Wspólnie pracują nad materiałem na nową płytę "LAX", którą promuje przebojowy singiel "Varsovie". Francuskojęzyczny tytuł piosenki jest swego rodzaju podziękowaniem od Brodki dla ukochanego. Przystojniak ma zająć się promocją krążka w Polsce i poza granicami kraju. Efektem współpracy jest np. przedostatni awangardowy teledysk.

Zobacz: Warszawa nieznana w nowym teledysku Brodki

Co więcej, dowiedzieliśmy się, że Quentin zabrał Brodkę kilka razy do Francji. Monika uczestniczyła nawet w rodzinnych imprezach partnera, takich jak ślub jego matki. Gwiazda miała na sobie wówczas czerwoną asymetryczną sukienkę, którą podobno oczarowała zaproszonych gości.

Pod wrażeniem talentu i osobowości Moniki jest także młodsza siostra Quentina. 22-letnia Elsa prowadzi własny blog modowy, na którym regularnie chwali się sukcesami przyszłej bratowej. W jednym z wpisów zamieściła zdjęcie zakochanych, które chociaż chwilę później zniknęło, nadesłano do nas wraz z donosem.

Ładna z nich para?

Monika Brodka i Quantin Carenzo

Więcej na temat Monika Brodka
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54