Aleksandra Justa w rozmowie z mediami skomentowała rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Okazuje się, że aktor w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie byłej żony! Wyznanie aktorki może zaskakiwać zwłaszcza, że to właśnie ze względu na Monikę Zamachowską, artysta odszedł od niej po blisko 20 latach związku. Sprawdźcie, co teraz powiedziała była żona Zbigniewa Zamachowskiego!

Reklama

Aleksandra Justa wspiera Zbigniewa Zamachowskiego

Związek Moniki i Zbigniewa Zamachowskich od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Para poznała się, kiedy jeszcze aktor był w związku z Aleksandrą Justą. Po jakimś czasie okazało się, że małżeństwo aktorskiej pary podjęło decyzję o rozstaniu, a Zbigniew Zamachowski mógł rozpocząć związek z dziennikarką.

Paradoksalnie w podjęciu decyzji pomogła nam żona Zbyszka, gdy powiedziała mu: "Rozwodzę się z tobą, wyprowadź się". Nigdy tego dnia nie zapomnę, czekałam na Zbyszka w kawiarni Kafka przy ulicy Oboźnej. Przyszedł i powiedział: "Żona się ze mną rozwodzi". To był dziwny moment, ale jednak sporo w nas wyzwolił. Nie sądzę, żebym w innej sytuacji zdecydowała się na rozwód. Nie sądzę, żeby Zbyszek się na to zdecydował, bo najbardziej na świecie kochamy nasze dzieci (...) Tamtego dnia stanęliśmy przed faktem dokonanym- Monika Zamachowska wyznała kilka lat temu w rozmowie z "Vivą!".

Monika i Zbigniew Zamachowscy stworzyli szczęśliwy związek, a trzy lata później powiedzieli sobie "tak". W tym roku para obchodziłaby 7. rocznicę ślubu - niestety, kilka dni temu okazało się, że Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu, a media poinformowały o rozstaniu aktora z dziennikarką.

Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść - w rozmowie z "Faktem" wyznała Monika Zamachowska.

Teraz rozstanie byłego męża z Moniką Zamachowską skomentowała również Aleksandra Justa. Aktorka w rozmowie z portalem pomponik.pl zdradziła, że aktor może liczyć na nią w trudnych chwilach.

Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte- wyznała Aleksandra Justa.

Jesteście zaskoczeni wyznaniem byłej żony Zbigniewa Zamachowskiego?

Zobacz także

Zobacz także: Monika Zamachowska po rozstaniu z mężem skróciła włosy! "Na kłopoty nowa fryzura"!

Była żona aktora skomentowała jego rozstanie z Moniką Zamachowską.

East News

Media od kilku dni informują, że Zbigniew Zamachowski rozstał się z Moniką Zamachowską.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama