ONS
Newsy

Zbigniew Bródka z żoną i córką w telewizji. Małżonka sportowca: Nie widziałam jego zwycięstwa

Mistrz olimpijski chwali się rodziną

Jego zwycięstwa na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi zaskoczyły wszystkich Polaków. Zbigniew Bródka z miejsca stał się bohaterem narodowym, nic więc dziwnego, że media zainteresowały się jego życiem prywatnym. W ostatnim programie Dzień Dobry TVN mistrz olimpijski pochwalił się żoną Agnieszką oraz córką Gabrysią.

Zobacz: Mamy trzeci złoty medal w Soczi! Zdecydowały TYSIĘCZNE sekundy

Bródka stał się jedną z najpopularniejszych ostatnio postaci w polskim sporcie, po oszałamiających występach na ostatniej olimpiadzie. Panczenista zdobył złoty medal indywidualnie oraz brąz drużynowo. Jest to tym bardziej większy sukces, gdyż łyżwiarz, tak naprawdę z zawodu jest strażakiem i do tej pory czynnie wykonuje swoją służbę. Jak jego zwycięstwo przeżywała rodzina? Okazuje się, że żona Bródki nie miała okazji widzieć startu męża w telewizji, gdyż przeszkodziła w tym jej córka:

Córka całowała ekran, weszła mi całą głową w niego i dopiero na powtórce się popłakałam, dopiero wtedy mogła to przeżyć - mówi Agnieszka Bródka

Sam sportowiec przyznaje, że przez ostatni czas nie miał dla nich za wiele czasu. Było mu z tym bardzo ciężko:

Na pewno były momenty zastanowienia się nad tym wszystkim, czy warto. Duża pomoc naszych rodziców, wiedziałem, że moi bliscy będą bezpieczni i będą mieli to co trzeba. Dzięki temu mogłem pojechać walczyć o kwalifikacje olimpijskie. - przekonuje sportowiec

Zapytany o to, jak łączy prace strażaka i łyżwiarza, odparł, że jest dla niego taka opcja jest wygodna:

To się wszystko uzupełnia. To są dwie skrajności, w których bywam na co dzień. W okresie letnim łącze treningi poza lodowe w pracą w straży. To dla mnie odskocznia, dobrze, że nie jestem skupiony tylko na sporcie. Dziękuję swoim kolegom ze straży, którzy cały czas mnie wspierali. Ze straży na pewno nie rezygnuję - dodaje Bródka

Onieśmielona żona przyznała, że medialny zamęt wokół jej rodziny jest dla niej dużym zaskoczeniem:

Teraz jest ciężej. Jak męża nie ma, to się do tego przyzwyczaiłam. Tego dnia, kiedy wygrał, oka nie zmrużyłam, sąsiedzi śpiewali sto lat pod oknem, było wesoło - mówi w rozmowie z Dzień Dobry TVN żona mistrza.

Mamy przeczucie, że Zbigniew Bródka jeszcze nie raz trafi na usta wszystkich Polaków, czego sobie i jemu życzymy.


Stroje polskiej reprezentacji w Soczi:

Zbigniew Bródka złoto w Soczi
facebook
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Mamy trzeci złoty medal w Soczi! Zdecydowały TYSIĘCZNE sekundy
Kolejny sukces Polaków na Olimpiadzie

Zbigniew Bródka zdobył właśnie złoty medal w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 metrów. Swoim wynikiem pobił rekord toru. Dzięki wygranej naszego łyżwiarza o której zdecydowały 0.003 sekundy możemy pochwalić się trzema złotymi medalami na igrzyskach w Soczi. Wcześniej złoto dla Polski wywalczyli Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch . Mamy nadzieję, że to nie koniec na dziś!  Zobacz: Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal Gratulujemy! Stroje naszych reprezentantów w Soczi:

Kamil Stoch złoty medal. Kamil Stoch złoto Soczi. Kamil Stoch igrzyska
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Złoty medal dla Kamila Stocha. To już drugi na tych igrzyskach
Polak nie dał szans rywalom

Z pewnością dzisiejsza sobota przejdzie do historii sportu w Polsce. Kilka godzin temu Zbigniew Bródka zdobył swój pierwszy złoty medal na igrzyskach w Soczi, a trzeci dla naszej reprezentacji. Na tym jednak emocje się nie skończyły. Przed sekundą nasz najlepszy skoczek narciarski  Kamil Stoch  zdeklasował rywali i po raz drugi w czasie tych igrzysk stanął na najwyższym miejscu na podium. Zobacz: Justyna Kowalczyk zdobyła medal na igrzyskach w Soczi Po pierwszej serii skoczek zajmował pierwsze miejsce w klasyfikacji z przewagą 2.8 pkt, w drugiej serii oddał skok na odległość 132.5 metra, który zapewnił mu zwycięstwo w konkursie. Dzięki Kamilowi, Zbigniewowi i  Justynie Kowalczyk  nasza reprezentacja ma na swoim koncie cztery złote krążki.  Gratulujemy naszym sportowcom! Stroje naszych reprezentantów w Soczi:

Kamil Stoch na okładce Vivy
Newsy
Złoty Kamil Stoch na okładce "Vivy!"
Medialny sukces mistrza olimpijskiego

Olimpiada w Soczi przyniosła nam wiele wzruszeń. Polska zdobyła 6 medali, w tym aż cztery złote. O sukcesach naszych sportowców informowaliśmy Was na bieżąco. ( zobacz: Złoty medal dla Kamila Stocha. To już drugi na tych igrzyskach ). Tym największym może pochwalić się Kamil Stoch , który z Igrzysk przywiózł aż dwa złote medale. W nowej "Vivie!" dowiemy się jaki jest prywatnie najlepszy polski skoczek . 26-letni sportowiec chyba nie spodziewał się, że w tak młodym wieku przejdzie do historii sportu. Żaden z polskich skoczków narciarskich nie stawał na najwyższym stopniu podium dwukrotnie na jednej olimpiadzie. Nic dziwnego, że wiele osób chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat Stocha, a także zobaczyć, jak jego życie wygląda na co dzień. W nowej "Vivie!" poznamy  między innymi jego tajemnice i marzenia. Wielki sukces na Igrzyskach odniosła również Justyna Kowalczyk , o której opowiedzą mieszkańcy Kasiny Wielkiej. Jaka naprawdę jest mistrzyni? Z nowej "Vivy!" dowiemy się również, czy Barack i Michelle Obama naprawdę się rozwodzą. Ponadto, do magazynu dołączony jest dodatek - magazyn ''Styl życia", czyli aż 35 stron o modzie i urodzie. Nowa "Viva!" w atrakcyjnej cenie 0,99 zł do kupienia już w najbliższy czwartek. Możemy ją również nabyć z hitem kinowym "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Stroje polskich reprezentantów w Soczi:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner