Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka
Instagram

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz pokazali wspólne zdjęcie z wakacji! Wrócili do siebie?

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka
Instagram

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wrócili do siebie? Na początku kwietnia br. w mediach pojawiła się wiadomość, że piękna gwiazda TVP rozstała się z przystojnym modelem. Para po ośmiu miesiącach zdecydowała się zakończyć swój związek. Plotki potwierdziła wówczas sama Marcelina Zawadzka. W rozmowie z jednym z portali przyznała, że rozstała się z Rafałem Jonkiszem. Później potwierdził to również sam model.

Po wielogodzinnych rozmowach zdecydowaliśmy się rozstać. To była bardzo trudna, ale przemyślana i świadoma decyzja – powiedział  "Party" Rafał Jonkisz.

Po kilku miesiącach od rozstania okazało się, że Marcelina i Rafał wybrali się na wspólny obóz, a później internauci zauważyli, że najprawdopodobniej razem wypoczywają na Mazurach. Wszyscy zastanawiali się wówczas, czy prowadząca "Pytanie na śniadanie" i model znów są razem. Teraz w sieci pojawiło się ich kolejne wspólne zdjęcie!

Marcelina Zawadzka na wakacjach z Rafałem Jonkiszem

Marcelina Zawadzka już od kilku dni wypoczywa na wakacjach. Gwiazda wybrała się do Włoch i okazuje się, na urlopie towarzyszy jej m.in. Rafał Jonkisz! Prowadząca "Pytanie na śniadanie" pochwaliła się nawet wspólną fotką z modelem. Jedna z internautek zapytała ich wprost, czy wrócili do siebie! 

- to jak to z Wami jest jestescie razem czy nie? 😀- zapytała wprost. 

Niestety, Marcelina i Rafał do tej pory nie odpowiedzieli na pytanie fanki. Myślicie, że para dała sobie jeszcze jedną szansę? A może po prostu zostali przyjaciółmi? 

Zobaczcie gorące zdjęcia Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza z ich wspólnych wakacji!

Marcelina Zawadzka wypoczywa z Rafałem Jonkiszem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

boating life 🌊👙☀️ #bigjump #vacation #seatime 💙 @kate.szysz @rafal_jonkisz

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 

Gwiazda TVP i model znów są razem?

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka razem na Maurach
instagram
 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08