Magdalena Żuk
Facebook

Sprawa Magdaleny Żuk wiąże się z innym głośnym śledztwem?! Jest zatrzymany!

Magdalena Żuk
Facebook

Nowe informacje w sprawie śmierci Magdaleny Żuk, 27-letniej kobiety, która zmarła 30 kwietnia w niewyjaśnionych okolicznościach na wakacjach w Egipcie. Wirtualna Polska podaje, że sprawa Magdaleny Żuk może łączyć się z inną głośną historią - śmiercią polskiej modelki Karoliny K., która została odnaleziona martwa w pokoju hotelowym w Karpaczu podczas swojej imprezy urodzinowej w styczniu 2016 roku. 

Śledztwo wykazało, że do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie, a więc zostało umorzone. Wirtualna Polska teraz jednak informuje o zaskakującym zwrocie w obu sprawach.

 

Zobacz: Jest oświadczenie prokuratury w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Komentuje je siostra Polki!

 

Śmierć Magdaleny Żuk - nowe informacje

Jeden z pracowników biura detektywistycznego "Lampart", które prowadziło śledztwo w sprawie na własną rękę - niezależnie od Policji, CBŚP czy Prokuratory Krajowej - w rozmowie z wp.pl zdradza, że śmierć Żuk może być powiązana ze śmiercią Karoliny sprzed roku:

Po śmierci Magdaleny Żuk chcieliśmy zająć się tą sprawą, ale nie otrzymaliśmy zgody od rodziny tragicznie zmarłej turystki. Szybko zrozumieliśmy jednak, że sprawa ta bezpośrednio wiąże się z tajemniczą śmiercią Karoliny K. Wróciliśmy więc do jej wyjaśniania. Okazuje się, że słusznie, bo w sprawie zatrzymana została właśnie pierwsza podejrzana osoba, która może niebawem usłyszeć zarzuty - czytamy. 

Na razie nie wiadomo, kim jest ta osoba. 

Jedyna informacja jaką mogę w tej chwili przekazać jest taka, że zatrzymania dokonano na lotnisku - dodaje detektyw. 

 

Przypomnijmy - jakiś czas temu pracownicy biura "Lampart" przekazali prokuraturze zaskakujące materiały dotyczące śmierci Żuk. Detektywi ustalili, że w sprawie mogą być zamieszane aż 72 osoby. Polka mogła paść ofiarą zorganizowanej grupy przestępczej.

 

Zobacz: Nowe, szokujące informacje w sprawie śmierci Magdaleny Żuk! Padła ofiarą grupy przestępczej?

 

Nazwisko niedawno zatrzymanej osoby znalazło się na tej liście:
 

Oczekujemy jednak kolejnych zdecydowanych kroków i zatrzymań. Ciągle nawiązujemy kontakty z nowymi świadkami i informatorami, ale główne decyzje leżą już po stronie organów takich jak policja czy prokuratura – informuje detektyw. 

Pracownicy mają nadzieję, że postępowanie w sprawie Karoliny K. zostanie wznowione. Wszelkie materiały trafiły do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, Prokuratury Krajowej i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Uważamy za zasadne wznowienie postępowania karnego w trybie art. 148, czyli o zabójstwo – mówią.

Co o tym sądzicie?

 

Zobacz: Niemiecka Miss zmarła w tym samym szpitalu, co Magdalena Żuk! Czy coś łączy sprawy obu kobiet?

 

Karolina K. była modelką. 

Karolina Kaczorowska

 

Magdalena Żuk zmarła w Egipcie w niewyjaśnionych okolicznościach. 

Magdalena Żuk
Facebook

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55