Magdalena Żuk
Facebook

Sprawa Magdaleny Żuk wiąże się z innym głośnym śledztwem?! Jest zatrzymany!

Magdalena Żuk
Facebook

Nowe informacje w sprawie śmierci Magdaleny Żuk, 27-letniej kobiety, która zmarła 30 kwietnia w niewyjaśnionych okolicznościach na wakacjach w Egipcie. Wirtualna Polska podaje, że sprawa Magdaleny Żuk może łączyć się z inną głośną historią - śmiercią polskiej modelki Karoliny K., która została odnaleziona martwa w pokoju hotelowym w Karpaczu podczas swojej imprezy urodzinowej w styczniu 2016 roku. 

Śledztwo wykazało, że do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie, a więc zostało umorzone. Wirtualna Polska teraz jednak informuje o zaskakującym zwrocie w obu sprawach.

 

Zobacz: Jest oświadczenie prokuratury w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Komentuje je siostra Polki!

 

Śmierć Magdaleny Żuk - nowe informacje

Jeden z pracowników biura detektywistycznego "Lampart", które prowadziło śledztwo w sprawie na własną rękę - niezależnie od Policji, CBŚP czy Prokuratory Krajowej - w rozmowie z wp.pl zdradza, że śmierć Żuk może być powiązana ze śmiercią Karoliny sprzed roku:

Po śmierci Magdaleny Żuk chcieliśmy zająć się tą sprawą, ale nie otrzymaliśmy zgody od rodziny tragicznie zmarłej turystki. Szybko zrozumieliśmy jednak, że sprawa ta bezpośrednio wiąże się z tajemniczą śmiercią Karoliny K. Wróciliśmy więc do jej wyjaśniania. Okazuje się, że słusznie, bo w sprawie zatrzymana została właśnie pierwsza podejrzana osoba, która może niebawem usłyszeć zarzuty - czytamy. 

Na razie nie wiadomo, kim jest ta osoba. 

Jedyna informacja jaką mogę w tej chwili przekazać jest taka, że zatrzymania dokonano na lotnisku - dodaje detektyw. 

 

Przypomnijmy - jakiś czas temu pracownicy biura "Lampart" przekazali prokuraturze zaskakujące materiały dotyczące śmierci Żuk. Detektywi ustalili, że w sprawie mogą być zamieszane aż 72 osoby. Polka mogła paść ofiarą zorganizowanej grupy przestępczej.

 

Zobacz: Nowe, szokujące informacje w sprawie śmierci Magdaleny Żuk! Padła ofiarą grupy przestępczej?

 

Nazwisko niedawno zatrzymanej osoby znalazło się na tej liście:
 

Oczekujemy jednak kolejnych zdecydowanych kroków i zatrzymań. Ciągle nawiązujemy kontakty z nowymi świadkami i informatorami, ale główne decyzje leżą już po stronie organów takich jak policja czy prokuratura – informuje detektyw. 

Pracownicy mają nadzieję, że postępowanie w sprawie Karoliny K. zostanie wznowione. Wszelkie materiały trafiły do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, Prokuratury Krajowej i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Uważamy za zasadne wznowienie postępowania karnego w trybie art. 148, czyli o zabójstwo – mówią.

Co o tym sądzicie?

 

Zobacz: Niemiecka Miss zmarła w tym samym szpitalu, co Magdalena Żuk! Czy coś łączy sprawy obu kobiet?

 

Karolina K. była modelką. 

Karolina Kaczorowska

 

Magdalena Żuk zmarła w Egipcie w niewyjaśnionych okolicznościach. 

Magdalena Żuk
Facebook

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22