Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
M jak miłość Joanna i Aga
Instagram
Newsy

Zaskakujące odejście w "M jak miłość"! Lubiana postać ma wyjechać na zawsze

Jedna z aktorek "M jak miłość" wyjedzie na zawsze!?

Kolejne zmiany w „M jak miłość”! W 1518 odcinku serialu lubiana bohaterka podejmie zaskakującą decyzję. Okazuje się, że Aga ma już dosyć miłosnych dramatów w swoim życiu i planuje wyjazd. Joanna będzie niepocieszona z powodu tej decyzji, w końcu dopiero niedawno kobiety się zaprzyjaźniły!

Czy Asia będzie próbowała zatrzymać Agę w „Bistro”? A może sama doradzi jej zmianę otoczenia?

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

Aga opuści "M jak miłość" na zawsze?

W 1518. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 11 maja, Joanna i Aga odbędą poważną rozmowę. Kelnerka zwierzy się ze swoim perypetii sercowych, które sprawiły, że dziewczyna zaczęła rozważać wyjazd z Warszawy. Nieudany związek z Olkiem, koszmarne randki w ciemno, a teraz rozstanie z Łukaszem! Co więcej plany dziewczyny popiera Kinga. Kiedy Joanna dowie się tego wszystkiego też okaże swoje wsparcie i powie wprost:

Jedź! I życzę ci z całego serca, żebyś rozwinęła skrzydła i pofrunęła tam, dokąd tylko chcesz.

Chodakowska zdaje sobie sprawę ze straty przyjaciółki, ale wie, że dziewczyna jest rozsypce, dlatego będzie życzyła jej powodzenia. Czy Łukasz dowie się o planach Agi i będzie chciał ją zatrzymać? Czy Joanna poradzi sobie sama w „Bistro”? Dowiemy się już w majowych odcinkach!

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Katia wybrała Igora... a zatem... Łukasz i Aga powinni spróbować? 🧐

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

Joanna nie może zatrzymać nikogo przy sobie na dłużej! Wszystkie jej relacje kończą się  zaskakujący sposób.

Joanna M jak miłość
Instagram

Teraz Asia straci przyjaciółkę?

Barbara Kurdej- Szatan i Paweł Deląg na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

 

Joasia M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm
Newsy
Kinga w "M jak miłość" zrezygnuje z prowadzenia bistro? Przejmie je Chodakowska?
Joanna zdecyduje się na prowadzenie bistro Kingi!?

Joanna w „ M jak miłość ” po rozstaniu z Leszkiem będzie miała wrażenie, że całe jej życie się wali. Straci pracę w biurze turystycznym, a tym samym zostanie pozbawiona źródła utrzymania. Niespodziewanie dla niej samej pojawi się nowa możliwość, która trochę ją zaskoczy. Okazuje się, że Kinga zrezygnuje z prowadzenia bistro i to właśnie Joanna będzie miała szansę je przejąć! Joanna zdecyduje się poprowadzić bistro? W 1507 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 31 marca, Kinga zostanie zmuszona, aby poświęcić rodzinie więcej uwagi. Jak informują superseriale.se.pl niepokojąca sytuacja z Lenką, i dramatyczne wydarzenia z bliźniczkami sprawią, że Zduńska zdecyduje się spędzić z dziećmi więcej czasu. To oznacza, że ktoś inny będzie musiał zająć się bistro. Kinga nie chce rezygnować z prowadzenia restauracji i pomyśli o zatrudnieniu Joanny. To ona miałby zostać menadżerką i prowadzić bistro, kiedy Zduńska poświęci się opiece nad dziećmi.  To nie jedyna propozycja, jaką otrzyma Joanna. Michał, znając problemy Chodakowskiej zaproponuje jej przeprowadzkę nad morze i otwarcie własnego biznesu. Niestety Asia odmówi, będzie to dla nie zbyt duża rewolucja.  Jaką decyzję ostatecznie podejmie Joanna? Oczywiście przystanie na propozycję Kingi, którą będzie dla niej wybawieniem w obecnej sytuacji.  Zobacz także:   Joanna i Leszek wezmą ślub w "M jak miłość"?! Połączy ich dramatyczny wypadek Teraz to Joanna zostanie właścicielką bistro?  

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Ślub Lilki i Mateusza w "M jak miłość"! Zobaczcie zdjęcia i opis nowego odcinka hitu TVP
Ślub Lilki i Mateusza w "M jak miłość"! Zobaczcie zdjęcia i opis nowego odcinka hitu TVP

Już we wtorek (21 kwietnia) zobaczymy 1512. odcinek "M jak miłość" w którym dojdzie do ślubu Lilki i (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała)! Co jeszcze wydarzy się w najnowszej odsłonie serialu? Mamy zdjęcia i opis! Mostowiak i jego narzeczona w tajemnicy przed swoimi rodzinami powiedzą sobie "tak". Na ceremonii pojawią sie jedynie znajomi pary... Z kolei Łukasz zabierzę Agę na romantyczny spacer i spróbuje ją pocałować. Jak Aga zareaguje na jego zachowanie? Zobaczcie sami! Ślub w "M jak miłość" We wtorek w "M jak miłość" Lilka i Mateusz okłamią swoich bliskich, że cały dzień spędzą u swoich znajomych. W rzeczywistości pojadą do Urzędu Stanu Cywilnego! Zanim jednak zakochani powiedzą sobie tak, ukochana Mostowiaka zniknie! Mateusz odnajdzie Lilkę na schodach. Dziewczyna wyzna, że przed wciąż ma wątpliwości, czy powinni brać ślub.  - Lilka, co się dzieje? Już nas wywołali! Chyba się nie rozmyśliłaś?... - Nie wiem, czy to wszystko ma sens... Zasługujesz na kogoś... innego, lepszego!(...) Tyle się zmieniło... My się zmieniliśmy – ja i ty.(...) Kiedy poroniłam… właściwie niczego nie czułam. Strachu, żalu – niczego. Nawet przez chwilę... I tak się zastanawiam, a może ja... może jestem złym człowiekiem, bez serca? Mateusz zrobi jednak wszystko, by dziewczynę pocieszyć. I w końcu przekona swoją wybrankę, by powiedziała „tak”. Niestety, chwilę później pojawi się kolejny problem, bo kolega młodej pary wypali jointa, którego podsunie mu Ala. A Mostowiak, widząc zachowanie kolegów, będzie o krok od wybuchu. - Coś ty mu dała?! - Ja? Sam chciał spróbować... - Cholera, zaraz zamkną urząd, a ty właśnie załatwiłaś mi świadka! W finale młodzi wezmą jednak oficjalnie ślub –...

M jak miłość Michał Ostrowski.
Instagram
Seriale
Michał wróci do "M jak miłość" i rozbije związek Joasi i Leszka!? Chodakowska znów zostanie sama?
Michał wróci do "M jak miłość" i rozbije związek Joasi i Leszka!? Chodakowska znów zostanie sama?

Po tym jak Michał pocałował Joannę pod prysznicem, a kobieta ostro zareagowała, postanowił zniknąć z jej życia i wyjechał z kraju. Okazuje się, że w nowym sezonie „ M jak miłość ” mężczyzna znów pojawi się w sąsiedztwie Chodakowskiej. Już w 1473. odcinku wróci ze Szwecji i od razu będzie chciał zobaczyć się z Joasią. Jak kobieta zareaguje na jego widok? Czy Ostrowski rozbije jej związek z Leszkiem? "M jak miłość": powrót Michała do Polski? Od śmierci Tomka Joasia nie może sobie ułożyć życia na nowo. Wydawało się, że jej przeprowadzka z dawnego mieszkania do nowego domu otworzy nowy rozdział w życiu jej i Wojtusia. Jednak zamiast spokoju ciągle natrafia na kolejne problemy. Po wyjeździe Michała zaczęła się spotykać z przystojnym biznesmenem, ale znów pojawiły się kłopoty. W końcu Leszek będzie miał dziecko z byłą narzeczoną. To będzie pierwsza wiadomość, o której dowie się Ostrowski po powrocie do Warszawy! Poinformuje go o tym Wojtuś, a pisarz znów odzyska nadzieję, że być może Joasia go pokocha! Już od dawna syn Chodakowskiej jest po stronie Michała i to w nim widzi idealnego partnera dla swojej mamy.  "M jak miłość": co z Joanną? Mimo dramatycznych okoliczności, w jakich Asia i Michał się rozstali, kobieta przeżyła jego wyjazd. Teraz, kiedy zapomniała już o sąsiedzie, a w jej życiu jest nowy mężczyzna, Ostrowski wróci i po raz kolejny namiesza w jej życiu. Czy Joanna wybaczy mu tamto zachowanie? Jak zareaguje na jego widok? W 1473. odcinku para będzie miała okazję porozmawiać, ale będzie to jednie krótka wymiana zdań. Co prawda Ostrowski delikatnie będzie chciał dowiedzieć się czegoś na temat jej relacji z Leszkiem, ale Chodakowska zachowa bezpieczny dystans. Czy Michał z pomocą Wojtka rozbiją związek Joanny? Zobacz...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner