Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Paweł Szeremet
East News
Newsy

Nie żyje znany dziennikarz Paweł Szeremet! W jego samochodzie zdetonowano bombę

Nie żyje znany dziennikarz Paweł Szeremet! W jego samochodzie zdetonowano bombę

Nie żyje Paweł Szeremet. W jego samochodzie eksplodowała bomba. Do zdarzenia doszło w centrum Kijowa. Ładunek prawdopodobnie został zdetonowany drogą radiową. Dziennikarz zdążył wsiąść do samochodu i dojechać kilkadziesiąt metrów. Policja potwierdziła już, że było to zabójstwo - podał portal TVN24.pl. Śledczy sprawdzają zapisy z monitoringu w okolicy miejsca wybuchu.

 

Polecamy: Jakich czynności dokonuje się po wypadku przy pracy?

 

Paweł Szeremet był znanym białoruskim dziennikarzem. Od kilku lat mieszkał w Kijowie i współpracował z
"Ukraińską Prawdą". Założył również portal "Białoruski Partyzan", krytykujący białoruskie władze. Krytycznie pisał też o polityce Rosji. Był represjonowany przez reżim Łukaszenki. W ostatnim czasie on i jego partnerka Alena Prytuła, współzałożycielka "Ukraińskiej Prawdy", skarżyli się, że ktoś ich śledzi. Samochód, którym jechał Szeremet był własnością jego partnerki, która w tym czasie przebywała gdzie indziej.

 

Zobacz też: Rozenek jest przerażona! Mogła zginąć w zamachu w Nicei! "Mieliśmy pojechać na pokaz. Dzieci chciały...".

 

Znany dziennikarz Paweł Szeremet nie żyje.

Paweł Szeremet
East News

W jego samochodzie zdetonowano bombę.

Samochód Pawła Szeremeta
East News

Do eksplozji doszło w centrum Kijowa.

Samochód Pawła Szeremeta
East News

Policja potwierdziła, że było to zabójstwo.

Samochód Pawła Szeremeta
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Lewandowska, Agnieszka Włodarczyk
East News
Newsy
Gwiazdy przerażone po zamachu w Nicei! "Świat się kończy" Zobacz ich wpisy ZDJĘCIA
Gwiazdy przerażone po zamachu w Nicei! "Świat się kończy" Zobacz ich wpisy ZDJĘCIA
Zabójstwo Pauliny D.
East News
Newsy
Podejrzany o zabójstwo Pauliny D. z Łodzi zatrzymany! Gruzin został rozpoznany na ulicy
Znamy SZCZEGÓŁY, zobaczcie WIDEO

  Podejrzany o zabójstwo Pauliny D. z Łodzi zatrzymany! 39-letni Gruzin został rozpoznany na ulicy w Kijowie. Podczas zatrzymania był kompletnie zaskoczony. Policja opublikowała wideo z momentu zatrzymania.   Zabójstwo 28-letniej Pauliny D. wstrząsnęło Polską. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaginęła prawie dwa tygodnie temu. Ze znajomymi wybrała się do jednego z łódzkich klubów. Kamery nagrały ją potem jak idzie z mężczyzną w wieku 40-50 lat. Policjanci ustalili, że był to Gruzin mieszkający w Łodzi. Kilka dni później w okolicach Stawów Jana znaleziono ciało młodej kobiety. Jak się okazało, Paulinę brutalnie zamordowano.  W sprawie szybko zatrzymano (górne zdjęcie z tej akcji) trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina - wszyscy usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań i niepowiadomienia o śmierci Pauliny D.   Za Gruzinem rozesłano w poniedziałek list gończy. Już wtedy podejrzewano, że mógł wyjechać za granicę. Zatrzymano go wczoraj ok. 6 rano na Ukrainie - został rozpoznany na jednej z ulic Kijowa. Podczas zatrzymania 39-letni Mamuka Khetsurani był kompletnie zaskoczony, ale według relacji mediów nie stawiał oporu. Ma zostać przewieziony do naszego kraju, gdzie czeka go najprawdopodobniej proces za zabójstwo Pauliny D.     Zobacz:  Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?   O zatrzymaniu obywatela Gruzji policja polinformowała ostatniej nocy:  Podejrzany o zabójstwo 28-letniej Pauliny w Łodzi zatrzymany‼️Policjanci z @policja_lodzka i Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji zatrzymali podejrzanego na jednej z ulic Kijowa ok. 6 rano, przy wsparciu policjantów ukraińskich @NPU_GOV_UA i oficera łącznikowego Gruzji🚨   Udanej wspólnej akcji pogratulował już szef MSWiA.  ...

Kajetan Poznański zatrzymany
Newsy
Kajetan Poznański zatrzymany na Malcie! Podejrzany o morderstwo chciał uciec do Afryki
Kajetan Poznański zatrzymany na Malcie! Podejrzany o morderstwo chciał uciec do Afryki

Kajetan Poznański został zatrzymany na Malcie! Tę informację potwierdziła policja! Podejrzany o zabójstwo 30-letniej kobiety był poszukiwany od kilku tygodni. Na szczęście dziś udało się go złapać! Sprawą Kajetana Poznańskiego żyje cała Polska. Mężczyzna jest podejrzewany o bestialski mord na 30-letniej kobiecie. Do zdarzenia doszło na początku lutego w Warszawie. W jednym z mieszkań na Żoliborzu strażacy, wezwani do pożaru, znaleźli w nadpalonym worku ciało młodej kobiety bez głowy. Głowę odnaleziono później w plecaku, w tym samym mieszkaniu. Z ustaleń prokuratury wynika, że mężczyzna zabił Katarzynę J. w mieszkaniu na Woli, a następnie przewiózł jej ciało do wynajmowanego przez siebie mieszkania na Żoliborzu.  Za mężczyzną wystawiono tzw. czerwoną notę Interpolu. Poszukiwano go w ponad 190 krajach! W zatrzymaniu na Malcie uczestniczyli Polacy - policyjna grupa pościgowa z Poznania, tak zwani "łowcy cieni" oraz funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji. Według informacji RMF FM 24, przygotowywał się do kolejnej ucieczki - tym razem do Afryki Północnej.  Kajetan Poznański pracował w bibliotece na Woli, jest absolwentem dziennikarstwa i filologii klasycznej. W ramach kulturalnego koła naukowego prowadził portal „Książę i żebrak”, publikował w roczniku „Meander” Polskiej Akademii Nauk. Interesował się postacią Hannibala Lectera, bohatera filmu „Milczenie Owiec”.    Mężczyzna, po zatrzymaniu na Malcie, zostanie przetransportowany do Polski. Policja nie chce zdradzać szczegółów śledztwa.    Policja poszukiwała Kajetana od kilku tygodni.   Kajetan Poznański jest oskarżony o morderstwo.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner