Iwona Węgrowska w teledysku do "Licznik strat"
ONS

Kilka miesięcy temu Iwona Węgrowska pochwaliła się, że zostanie mamą. Po głośnym rozstaniu z byłym mężem Krzysztofem Madeyskim celebrytka oznajmiła światu, że znowu jest szczęśliwa u boku nowego partnera. Węgrowska w wielu wywiadach podkreślała, że dopiero teraz odnalazła szczęście i już nie może doczekać się przyjścia na świat swojej pociechy.

Zobacz: Węgrowska zakochana po uszy: Jak nie jesteśmy razem, to mam złe sny

Okazuje się jednak, że celebrytka będzie musiała prawdopodobnie wkrótce ponownie spotkać się ze swoim byłym mężem. Jak donosi Flesik.pl, Krzysztof Madeyski podejrzewa, że to właśnie on jest ojcem dziecka Węgrowskiej.

-Krzysztof Madeyski po urodzeniu dziecka przez Iwonę Węgrowską, będzie domagał się w Sądzie Rodzinnym przeprowadzenia testów DNA! - donosi źródło serwisu.


Podobno sama Iwona Węgrowska od dłuższego czasu próbuje się skontaktować ze swoim byłym mężem.

-Pan Madeyski będzie chciał wyjaśnić temat swojego ojcostwa, zwłaszcza, że od chwili rozwodu Pani Węgrowska usilnie szuka kontaktu z nim- twierdzi informator.


Wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie raz usłyszymy o kolejnych rewelacjach dotyczących życia kontrowersyjnej gwiazdki.

Co o tym sądzicie?

Aktualizacja:

Zaprzeczam tym doniesieniom. Potraktowałam to jako żart na prima aprilis. Dobra komedia. W kwietniu ubiegłego roku wyprowadziłam się od mojego byłego męża. Z dniem rozwodu wróciłam sądownie do swojego nazwiska. Nic mnie z panem Madeyskim nie łączy od dnia wyprowadzki. Takimi rewelacjami tylko się ośmiesza. Pewnie chciałby mieć ze mną dziecko. Życzę mu takiej miłości i szczęścia jakiej ja zaznałam.powiedziała JastrząbPost wokalistka.


Zobacz: Węgrowska pokazała ciążowy brzuszek. Zdradziła płeć dziecka i termin porodu

Ciężarna Iwona Węgrowska: