Jarosław Bieniuk z Anną Przybylską
Kurnikowski/AKPA
Newsy

Wzruszające wyznanie Jarosława Bieniuka w filmie o Annie Przybylskiej: "Długo mi się nie śniła po śmierci"

Do sieci trafił fragment filmu "Ania", w którym Jarosław Bieniuk wspomina swoje sny z Anną Przybylską. Trudno powstrzymać łzy...

W sieci pojawił się kolejny, wzruszający fragment filmu "Ania". Produkcja, która opowiada o życiu Anny Przybylskiej, miała swoją premierę w ósmą rocznicę jej śmierci, ale do kin trafi dopiero w najbliższy piatek, 7 października. Już teraz fani aktorki mogą zobaczyć jednak wyjątkowy fragment filmu, w którym Jarosław Bieniuk opowiada o snach z Anną Przybylską. Wyznanie partnera zmarłej gwiazdy porusza do łez.

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Ten fragment rozmowy nie znalazł się w fimie "Ania"

Jarosław Bieniuk opowiedział o snach z Anną Przybylską

Anna Przybylska miała zaledwie 36 lat kiedy przegrała walkę z chorobą. Piękna aktorka zmarła 5 października 2014 roku i w tym roku minęło już osiem lat od jej odejścia. W rocznicę śmierci gwiazdy odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania". Na premierze filmu o Annie Przybylskiej pojawił się Jarosław Bieniuk z dziećmi: Oliwią i Szymonem. W produkcji o życiu aktorki opowiedzieli jej najbliższi i przyjaciele. Ostatnio fani mogli zobaczyć fragment, w którym Katarzyna Bujakiewicz wspomina swoją przyjaciółkę, a teraz w sieci pojawiło się kolejne poruszające nagranie. 

Tym razem możemy zobaczyć fragment filmu, w którym Jarosław Bieniuk opowiada o snach z Anną Przybylską.

Czasami mi się śni. Bardzo długo mi się nie śniła po śmierci. Pamiętam pierwszy raz, jak mi się przyśniła to pamiętam, że powiedziałem "w końcu przyszłaś". To było kilka, kilkanaście miesięcy po śmierci. Potem czasami przychodzi w różnych okolicznościach w tych snach. (...) Czasami grozi palcem, czasam się śmiejemy, czasami się złościmy...- wyznał Jarosław Bieniuk.

Zobacz także: Fragment wypowiedzi Andrzeja Piasecznego wycięty z dokumentu o Annie Przybylskiej. Dlaczego?!

 

Pod nagraniem opublikowanym na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

- Będzie to wspaniały film już nie mogę się doczekać . Pięknie o niej mówi mąż widać że Ania była miłością jego życia ❣️
- Ania była, jest i będzie w naszej pamięci 😥😥
- Piękna osoba w duszy i zewnętrznie pamiętamy 💔- piszą fani.

Zobacz także: Jarosław Bieniuk łamiącym głosem mówił o tęsknocie za Anną Przybylską. Wzruszające słowa na premierze

Zwiastun filmu o Annie Przybylskiej 2
LUKASZ SZELAG/REPORTER

Wybierzecie się do kina na film "Ania" w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego? Zobaczcie zwiastun tej wyjątkowej produkcji o Annie Przybylskiej!

Zobacz także: Oliwia Bieniuk wyglądała jak mama na premierze filmu "Ania"? Córka Anny Przybylskiej tłumaczy, jak to się stało!

 

 

Jarosław Bieniuk wzruszony na premierze filmu o Annie Przybylskiej
Artur Zawadzki/REPORTER/East News/Baranowski/AKPA
Newsy
Jarosław Bieniuk łamiącym głosem mówił o tęsknocie za Anną Przybylską. Wzruszające słowa na premierze
"Wszyscy ją kochaliśmy i wszyscy za nią tęsknimy" mówił wzruszony Jarosław Bieniuk. Bliscy Anny Przybylskiej na premierze filmu o aktorce nie ukrywali wielkich emocji.

Mama i mąż Anny Przybylskiej zabrali głos na premierze filmu "Ania". Krystyna Przybylska i Jarosław Bieniuk nie ukrywali wzruszenia podczas uroczystej premiery produkcji i w pięknych słowach wspominali ukochaną córkę i partnerkę. Jarosławowi Bieniukowi załamał się głos, kiedy zwracał się do publiczności... Sprawdźcie, co powiedział o Annie Przybylskiej.  Wzruszony Jarosław Bieniuk na premierze filmu o Annie Przybylskiej Dokładnie w ósmą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej odbyła się uroczysta premiera filmu o życiu i karierze aktorki. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, a jej śmierć wstrząsnęła wszystkimi. Piękna gwiazda przegrała walkę z rakiem trzustki i odeszła mając zaledwie 36 lat. Teraz, osiem lat po śmierci Anny Przybylskiej jej fani będą mogli zobaczyć wyjątkowy film, w którym nie brakuje wspomnień jej bliskich i kadrów z jej prywatnego życia.  Na premierze filmu "Ania" nie mogło zabraknąć m.in. Jarosława Bieniuka,  którzy przed projekcją zwrócili się do publiczności. Myślałem, że będzie łatwiej...- Jarosław Bieniuk zaczął mówić łamiącym się głosem. Chcieliśmy z państwem się podzielić Anią, Anką, mamą, partnerką, gospodynią domową, kumpelą, złym policjantem czasami,, ale też fantastyczną przyjaciółką, bo tak jak za chwilę będzie można zobaczyć na ekranie Ania była świetną przyjaciółką. Wszyscy ją kochaliśmy i wszyscy za nią tęsknimy...  Zobacz także:   Najmłodszego syna Przybylskiej zabrakło na premierze filmu "Ania". Oliwia Bieniuk komentuje Podczas premiery filmu "Ania" głos zabrała również mama Anny Przybylskiej. Krystyna Przybylska pięknymi słowami opowiadała o córce.  Co mam w sercu? Mam wielką radość, wielkie wzruszenie, ale przede wszystkim to, że chciałabym żebyście państwo zobaczyli tą...

Premiera filmu o Annie Przybylskiej
Artur Zawadzki Reporter
Newsy
Gwiazdy, przyjaciele i najbliżsi Anny Przybylskiej na premierze filmu "Ania". Dużo zdjęć
Uroczysta premiera filmu "Ania" zgromadziła mnóstwo znanych gwiazd. Nie zabrakło oczywiście również mamy Anny Przybylskiej, Jarosława Bieniuka z dziećmi, a także wielu przyjaciół zmarłej aktorki.

W środę, 5 października w Warszawie, odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania". Wydarzenie zostało zaplanowane dokładnie w 8. rocznicę śmierci aktorki i przyciągnęło mnóstwo znanych postaci ze świata show-biznesu. Nie mogło zabraknąć przyjaciela zmarłej gwiazdy, Andrzeja Piasecznego, czy Katarzyny Bujakiewicz - serdecznej koleżanki Anny Przybylskiej. Kto jeszcze pojawił się na premierze? Zobaczcie zdjęcia! Premiera filmu o Annie Przybylskiej. Gwiazdy na czerwonym dywanie i najbliżsi zmarłej aktorki Fani Anny Przybylskiej długo czekali na ten moment - w końcu do kin trafi film dokumentalny o zmarłej aktorce, zatytułowany po prostu "Ania". Na dwa dni przed oficjalnym pojawieniem się filmu w kinach odbyła się uroczysta premiera produkcji. Kto pojawił się na wydarzeniu? Oczywiście nie mogło zabraknąć najbliższej rodziny zmarłej gwiazdy - Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk i Szymon Bieniuk zapozowali dla fotoreporterów podczas premiery filmu "Ania" . Zobacz także:  Do sieci trafił fragment filmu o Annie Przybylskiej. Katarzyna Bujakiewicz płacze wspominając przyjaciółkę Na premierze filmu "Ania" oczywiście pojawiła się również mama zmarłej aktorki, która także cierpliwie pozowała dla paparazzi. Krystyna Przybylska obdarowała fotoreporterów szczerym uśmiechem, a nawet przesyłała buziaki. Zobacz także:  Anna Przybylska miała męża przed związkiem z Jarosławem Bieniukiem. Nie wystąpił w filmie "Ania" Krystyna Przybylska również chętnie zapozowała do zdjęcia z Sylwią Grzeszczak . Jak wiadomo, to właśnie Sylwia wykonuje utwór promujący film "Ania", który nosi tytuł "O nich, o Tobie". Kto jeszcze pojawił się na premierze filmu o Annie Przybylskiej? To m.in. Andrzej Piaseczny, Edyta Herbuś, Katarzyna Bujakiewicz czy Agustin Egurrola. Zobaczcie...

Katarzyna Bujakiewicz w filmie Ania wspomina Annę Przybylską
screen Facebook/ Bądźmy razem.TVP/Zawada/AKPA
Newsy
Do sieci trafił fragment filmu o Annie Przybylskiej. Katarzyna Bujakiewicz płacze wspominając przyjaciółkę
"Wiele mnie nauczyła, naprawdę" wyznaje poruszona Katarzyna Bujakiewicz. Film o Annie Przybylskiej trafi do kin już 7 października.

Do sieci trafił wyjątkowy i wzruszający fragment filmu "Ania". Właśnie dziś, w środę 5 października, odbędzie się uroczysta premiera filmu o Annie Przybylskiej. Film trafi do kin dwa dni później, ale już teraz możemy zobaczyć poruszający fragment, w którym Katarzyna Bujakiewicz wspomina zmarłą przyjaciółkę. Aktorka zalała się łzami opowiadając o Annie Przybylskiej. Katarzyna Bujakiewicz opowiada o Annie Przybylskiej w filmie "Ania" Od śmierci Anny Przybylskiej mija już osiem lat. Piękna i utalentowana aktorka zmarła dokładnie 5 października 2014 roku, a jej odejście wstrząsnęło całą Polską. Anna Przybylska miała zaledwie 36 lat kiedy przegrała walkę z rakiem trzustki. Po śmierci gwiazdy media wiele razy informowały o planach na film o Annie Przybylskiej, ale dopiero teraz rodzina zgodziła się na wyprodukowanie dokumentu o aktorce. Bliscy i przyjaciele Anny Przybylskiej wspominają ją w filmie "Ania", który już 7 października trafi do kin. Jak już wiemy, w filmie "Ania" pojawi się Michał Żebrowski, a teraz w sieci pojawił się fragment w którym możemy zobaczyć Katarzynę Bujakiewicz.  Pomimo tego, że była młodsza, to wiele mnie nauczyła, naprawdę. Pokazała mi wiele rzeczy, jak można być fajną matką, jak można mieć luz do tego zawodu. I za to jej dziękuję i ona o tym wie, że ja jej dziękuję, po prostu... Nauczyła mnie też imprezować. Zawsze się śmiałam, że oni na mnie "ciocia" mówili, bo ja mieszkałam z babcią, którą się opiekowałam, a oni mówili: "Bujakiewicz, przecież od czasu do czasu trzeba odpiąć narty". Pokazali mi, jak się odpina narty. Nauczyli mnie luzu, bo ja taka poukładana poznańska dziewczyna. Pokazali, że można w tym całym poukładaniu mieć trochę takiego luzu i wariactwa. I tego podejścia do tego zawodu, że jak będą chcieli, to i tak cię znajdą-...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik