Party Stories
Agnieszka Szulim musi przeprosić rodziców Dody w "Na językach"
Newsy

Znamy szczegóły wyroku w sprawie procesu Agnieszki Szulim i rodziców Dody!

Agnieszka Szulim i stacja TVN muszą przeprosić za słowa, które padły w programie "Na Jezykach" na temat Pawła Rabczewskiego. To jednak nie wszystko! Dziennikarka i stacja muszą też zapłacić 25 tysięcy złotych zadośćuczynienia ojcu artystki oraz wpłacić kolejne 25 tysięcy złotych na cel społeczny - jeden z ośrodków miejskich w Ciechanowie.

Co działo się podczas "Flesz Fashion Night" 2018? Przeżyjmy to jeszcze raz!

Wyrok dla Agnieszki Szulim w sprawie naruszenia dóbr osobistych rodziców Dody

Sprawa sądowa pomiędzy rodzicami Dody a Agnieszką Szulim  to jeden z najgorętszych tematów od długiego czasu. Na finał tej sprawy czekali fani i Dody, i dziennikarki. A zaczęło się od tego, że w programie "Na Językach" wyemitowano materiał o nieślubnej córce Pawła Rabczewskiego. Paweł i Dorota Rabczewscy uznali, że Agnieszka Szulim - prowadząca program "Na językach" - nie miała prawa emitować materiału o ich prywatnych sprawach, gdyż nie są osobami publicznymi.  W piątek ta sprawa dobiegła końca, a Doda poinformowała o wygranej rodziców na Facebooku. Jaki dokładnie brzmi wyrok?

Dziś zapadł wyrok w sprawie o naruszenie dóbr osobistych, w której Paweł Rabczewski pozwał panią Agnieszkę Szulim oraz stację TVN. Sąd nakazał zarówno pani Agnieszce, jak i stacji TVN opublikowanie przeprosin za słowa, które padły w programie "Na Językach" pod adresem pana Pawła i i sytuacji związanej z jego potomstwem. Przeprosiny w formie oświadczenia mają trwać minimum 20 sekund, zajmować całą powierzchnię ekranową i zostać wyemitowane przed programem "Na Językach". Dodatkowo, pani Szulim i TVN zostali zobowiązani do wypłacenia 25 tysięcy zadośćuczynienia panu Rabczewskiemu oraz wpłacenia kolejnych 25 tysięcy na cel społeczny - w tym wypadku jeden z ośrodków miejskich w Ciechanowie. Wyrok nie jest prawomocny i można spodziewać się apelacji ze strony pani Szulim i TVN-u, ale myślę, że sąd drugiej instancji podtrzyma ten wyrok - czytamy na fakt.pl. wypowiedż Bartosza Czupajło, prawnika Wandy i pawła Rabczewskich.

Wciąż trwa proces Agnieszki Szulim przeciwko Dodzie  - dotyczy on pobicia podczas jednej z imprez w Chorzowie.  Oczywiście wyrok w sprawie rodziców Dody nie ma znaczenia dla tej sprawy. A i w tej wygranej przez Rabczewskich na pewno Agnieszka Szulim się odwoła.

 

Zobacz: Mamy zdjęcia z rozprawy! Tak wyglądało spotkanie Dody i Szulim w sądzie

 

Agnieszka Szulim musi przeprosić rodziców Dody

Agnieszka Szulim w czarnej tiulowej sukience i brązowych kozakach
ons.pl

Agnieszka Szulim musi zapłacić też karę

Doda w długiej czerwonej sukience na czerwonym dywanie
ons.pl

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda, Edyta Górniak, Kayah, Weronika Rosati pozują do zdjęć
ONS
Newsy
Doda, Edyta Górniak, Kayah, Weronika Rosati - co je łączy? Nie mają szczęścia w miłości...
Doda rozstała się z Emilem Haidarem!
ONS
Newsy
A miał być ślub... Doda rozstała się z Emilem! Jak zaczynała się ich wielka, ale krótka miłość?
Agnieszka Szulim  w rozpuszczonych włosach
Newsy
Rodzice Dody wygrali proces z Agnieszką Szulim! Dziennikarka musi ich przeprosić i zapłacić! Ile?

Rodzice Dody - Wanda i Paweł Rabczewscy - wygrali proces w sądzie z Agnieszką Szulim ! Agnieszka Szulim musi przeprosić Rabczewskich w TVN. Sąd zasądził też karę finansową - jak podaje fakt. pl Agnieszka Szulim ma zapłacić 25 tys. zł Pawłowi Rabczewskiemu i 25. tys. zł na cele społeczne. Rabczewscy oskarżyli gwiazdę TVN o naruszanie dóbr osobistych w programie "Na językach" w 2013 roku. Proces ciągnął się kilkanaście miesięcy. Za każdym razem paparazzi pojawiali się w sądzie . Wokalistka na swoim Facebooku napisała dziś o jego finale! Rodzice Dody wygrali z Agnieszką Szulim Moi rodzice wygrali z Szulim!;))) - cieszy się  piosenkarka Doda i jej rodzice rzeczywiście mają powody do radości. Najpierw okazało się, że mama artystki wygrywa z chorobą nowotworową , teraz pomyślny dla Rabczewskich wyrok.   Wyrok sądu nie jest prawomocny. Agnieszka Szulim może się od niego odwołać. Czy pojawi się oświadczenie ze strony Agnieszki? Na razie mamy informacje tylko z jednej strony... Warto dodać, że wciąż trwa proces Agnieszki Szulim przeciwko Dodzie . Prezenterka oskarżyła piosenkarkę o  napaść podczas gali w Chorzowie . Kiedy zakończy się ta sprawa? Tego na razie nie wie nikt...   Zobacz także: Znamy szczegóły wyroku w sprawie procesu Agnieszki Szulim i rodziców Dody!   Rodzice Dody wygrali z Agnieszką Szulim!     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Moi rodzice wygrali z Szulim!;))) Posted by Doda on  27 listopada 2015 Rodzice Dody mogę odetchnąć z ulgą - wygrali z Agnieszką Szulim Czy Agnieszka Szulim odwoła...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner