Basia Kurdej-Szatan w czerwonej sukience

Program "Kocham Cię, Polsko!" to hit czy klapa TVP? Wiemy, jakie są wyniki oglądalności show!

Basia Kurdej-Szatan w czerwonej sukience

Program "Kocham Cię, Polsko!" ogląda średnio 2,21 mln widzów! Według informacji portalu wirtualnemedia.pl okazuje się, że dziesiąta edycja show TVP wciąż jest hitem. I chociaż w porównaniu do poprzedniego sezonu, który śledziło średnio 2,30 mln osób, program ma nieco gorsze wyniki to Telewizyjna Dwójka w czasie nadawania "Kocham Cię, Polsko!" jest liderem na rynku telewizyjnym. 

 

Zobacz także: Antek Królikowski zastąpił Macieja Musiała w Kocham Cię Polsko, a który z nich lepiej pasuje na kapitana?! Głosujcie!

 

"Kocham Cię, Polsko!" hitem TVP2

 

Do tej pory stacja TVP2 pokazała trzy odcinki programu "Kocham Cię, Polsko!"- najwięcej widzów zgromadziła druga odsłona show, którą obejrzało średnio 2,23 mln osób.

 

Na popularność „Kocham Cię, Polsko!” niewątpliwie ma wpływ fakt, że to program łączący w sobie wiele elementów. Można testować własną wiedzę, ale też nabywać nową, kibicować danej drużynie, pośmiać się podczas zabawnych konkurencji, sprawdzić swoją intuicję czy obserwować, jak z różnymi zadaniami radzą sobie znane osoby- w rozmowie z portalem powiedziała producentka show Magdalena Sibiga. Dużym atutem produkcji są też gospodarze: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel i Antoni Królikowski. Każdy z nich wnosi do programu zupełnie inną energię, a jednocześnie tworzą świetne trio. 

 

A Wy oglądacie program "Kocham Cię, Polsko!" prowadzony przez Barbarę Kurdej-Szatan?

 

Zobacz także: DOBRA MATKA NIE POWINNA MIEĆ CZASU DLA SIEBIE? ZOBACZ, ZA CO SKRYTYKOWANO BASIĘ KURDEJ-SZATAN!

 

Program "Kocham Cię, Polsko!" ogląda średnio 2,21 mln widzów.

"Kocham Cię, Polsko", odcinek 3
Gabriela Machlowska

Dzięki show TVP2 znajduje się na pozycji lidera na rynku telewizyjnym.

Kocham Cię Polsko odc. 3

Więcej na temat Kocham Cię Polsko
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47