Laura Breszka i Antoni Królikowski na konferencji TVP
WBF/ONS
Sami zobaczcie!
1/5
Laura Breszka i Antoni Królikowski na konferencji TVP
WBF/ONS

 

Antek Królikowski spotkał byłą dziewczynę na konferencji TVP! Aktor pojawił się na ramówce TVP, żeby promować serial "Pensjonat nad rozlewiskiem" oraz program "Kocham Cię, Polsko". W nowym sezonie "Pensjonatu..." gra też jego była dziewczyna, Laura Breszka, której nie mogło zabraknąć na konferencji. A ponieważ ekipy poszczególnych seriali siedziały razem, Antka i Laurę usadzono obok siebie. Byli kochankowie nie byli zadowoleni z tego powodu... Jak to wyglądało? Zobacz kolejne slajdy!

 

ZOBACZ: Skrajne emocje Julii Wieniawy na planie nowego show Polsatu! Dlaczego się popłakała?

2/5
Laura Breszka i Antoni Królikowski  spotkali się na ramówce TVP
WBF

 

Antek i Laura poznali się na planie serialu „Ja to mam szczęście”. Byli parą dwa lata, ale rozstali się w 2014 roku. Decyzję o rozstaniu podjęła aktorka, która miała już ponoć dosyć imprezowego stylu życia Antka. Teraz oboje grają w nowym sezonie serialu TVP "Pensjonat nad rozlewiskiem", dlatego na konferencji TVP siedzieli blisko siebie. Oboje jednak wyglądali tak, jakby to spotkanie niezbyt ich ucieszyło... Po części oficjalnej każde z nich poszło do swojego partnera, który również był na konferencji. Z kim spotyka się teraz Laura? Zobaczcie zdjęcia!

 

ZOBACZ: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

3/5
Laura Breszka i Mateusz Król na konferencji TVP
ONS.pl

Laura Breszka spotyka się teraz z Mateuszem Królem, odtwórcą roli Kazimierza Wielkiego w „Koronie królów”.

4/5
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na prezentacji wiosennej ramówki TVP

Z kolei Antek Królikowski jest od ponad roku w szczęśliwym związku z Julią Wieniawą. Para uchodzi za jedną z najpopularniejszych w polskim show-biznesie. 

5/5
Laura Breszka na konferencji TVP
ONS.pl