Doda to jedna z najbardziej barwnych i kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie, a głośnym echem odbijają się nie tylko jej występy sceniczne, ale i zawirowania w prywatnym życiu. Tej gwiazdy nikomu nie trzeba przestawiać, a dzięki swojej charyzmie, wyjątkowej osobowości, talentowi i urodzie, Doda skradła serca polskich widzów i słuchaczy, ale również wielu mężczyzn - choć do jej serca klucz znaleźli tylko nieliczni...

Reklama

Z kim związana była Doda?

Co więcej, niemal wszystkie związki artystki były szeroko komentowane przez media i wywoływały niemałe sensacje. Jednym z tych, który najbardziej zapadł w pamięci, było małżeństwo Dody z Radosławem Majdanem, także ze względu na ich słynne stylizacje na wielkie wyjścia, dzięki którym zyskali miano polskich Beckhamów! Małżeństwo piosenkarki i piłkarza jednak nie przetrwało próby czasu i dobiegło końca, a o rozstaniu tej dwójki było naprawdę głośno. Pamiętacie kto jeszcze był partnerem Dody? Życie uczuciowe artystki było naprawdę burzliwe.

Zobacz także: Doda popłakała się przez rodziców! Otrzymała prezent, nad którym pracowali pół roku!

Choć wielu miało nadzieję, że Doda już znalazła tego jedynego, w piątek 9. czerwca piosenkarka i producentka filmowa zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, za pomocą którego przekazała internautom, że ona i jej mąż Emil Stępień, z którym wzięła ślub w kwietniu 2018 roku, postanowili wziąć rozwód. Gwiazda przyznała, że będzie to jedyny komentarz w sprawie ich rozstania i oznajmiła, że z Emilem Stępniem wciąż będą łączyć ją kwestie zawodowe.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Doda nie ma wątpliwości, że to co najlepsze, jeszcze przed nią. Gwiazda postanowiła postawić na własne szczęście i w końcu uciąć spekulacje mediów oraz internautów. Artystka potwierdziła, że złożyła papiery rozwodowe.

Zobacz także
Grzegorz Ksel/REPORTER
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama