Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat w swoim domu pod Lublinem. Informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach w czwartek. Gaca był twórcą diety i programu odchudzającego Gaca System, dzięki któremu ludzie zrzucali nawet kilkadziesiąt kilogramów. Gaca współpracowała z kilkunastoma polskimi gwiazdami, m.in. z Dominiką Gwit, Mariuszem Pudzianowskim czy Iwoną Pavlović. Informacja o śmierci Gacy była szokiem dla wszystkich. Wspólnik Gacy stwierdził, że przyczyną zgonu było najprawdopodobniej zatrzymanie akcji serca, ale to wyjaśnić musi dokładnie prokuratura.

Reklama

Zobacz także: Konrad Gaca zmarł we śnie? Tajemnicza śmierć dietetyka gwiazd

Gaca był bardzo lubiany w swoim teamie. Na Facebooku jego współpracownicy pożegnali go takimi słowami:

Zobacz także

Człowiek, który całe życie zawodowe poświęcił walce z otyłością. Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat. Pogrążeni w niewyobrażalnym smutku, dziękujemy za wszystkie słowa otuchy w tej trudnej chwili.

Najpiękniejsze jednak jest to, co chcą robić dalej po jego śmierci - chcą kontynuować pracę Konrada Gacy:

Dziedzictwo naszego Szefa na pewno nigdy nie zostanie zaprzepaszczone. To nasz obowiązek i wielki honor, nieść pomoc kolejnym pacjentom.

Ze śmiercią Konrada Gacy nie mogą pogodzić się jego znajomi i bliscy, wśród nich jest Bożena Lisowska, która opowiedziała o swoim szoku w rozmowie z Kurierem Lubelskim.

To był dla mnie szok. Jak o tym usłyszałam zrobiło mi się słabo. Zaczęłam zadawać sobie pytania: jak, dlaczego? - mówi Bożena Lisowska, lubelska bizenswoman. - Cała moja rodzina korzystała z jego siłowni, znaliśmy się trochę też prywatnie - rozmawialiśmy nie tylko o dietach i ćwiczeniach, ale też o życiu - i byliśmy sąsiadami biznesowymi. Nadal nie mogę uwierzyć, że Konrad nie żyje.

Przypomnijmy, pogrzeb Konrada Gacy odbędzie się w najbliższy wtorek w Lublinie.

Zobacz: Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów

Reklama

Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat. Współpracownicy pożegnali go na Facebooku.

Reklama
Reklama
Reklama