Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów
Instagram
Newsy

"To był szok! Zrobiło mi się słabo" Współpracownicy i przyjaciele po śmierci Gacy chcą nadal pomagać

"To był szok! Zrobiło mi się słabo" Współpracownicy i przyjaciele po śmierci Gacy chcą nadal pomagać

Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat w swoim domu pod Lublinem. Informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach w czwartek. Gaca był twórcą diety i programu odchudzającego Gaca System, dzięki któremu ludzie zrzucali nawet kilkadziesiąt kilogramów. Gaca współpracowała z kilkunastoma polskimi gwiazdami, m.in. z Dominiką Gwit, Mariuszem Pudzianowskim czy Iwoną Pavlović. Informacja o śmierci Gacy była szokiem dla wszystkich. Wspólnik Gacy stwierdził, że przyczyną zgonu było najprawdopodobniej zatrzymanie akcji serca, ale to wyjaśnić musi dokładnie prokuratura.

 

Zobacz także: Konrad Gaca zmarł we śnie? Tajemnicza śmierć dietetyka gwiazd

 

Gaca był bardzo lubiany w swoim teamie. Na Facebooku jego współpracownicy pożegnali go takimi słowami:

Człowiek, który całe życie zawodowe poświęcił walce z otyłością. Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, bratPogrążeni w niewyobrażalnym smutku, dziękujemy za wszystkie słowa otuchy w tej trudnej chwili.

Najpiękniejsze jednak jest to, co chcą robić dalej po jego śmierci - chcą kontynuować pracę Konrada Gacy:

Dziedzictwo naszego Szefa na pewno nigdy nie zostanie zaprzepaszczone. To nasz obowiązek i wielki honor, nieść pomoc kolejnym pacjentom.

Ze śmiercią Konrada Gacy nie mogą pogodzić się jego znajomi i bliscy, wśród nich jest Bożena Lisowska, która opowiedziała o swoim szoku w rozmowie z Kurierem Lubelskim.

To był dla mnie szok. Jak o tym usłyszałam zrobiło mi się słabo. Zaczęłam zadawać sobie pytania: jak, dlaczego? - mówi Bożena Lisowska, lubelska bizenswoman. - Cała moja rodzina korzystała z jego siłowni, znaliśmy się trochę też prywatnie - rozmawialiśmy nie tylko o dietach i ćwiczeniach, ale też o życiu - i byliśmy sąsiadami biznesowymi. Nadal nie mogę uwierzyć, że Konrad nie żyje.

Przypomnijmy, pogrzeb Konrada Gacy odbędzie się w najbliższy wtorek w Lublinie.

 

Zobacz: Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów 

 

Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat. Współpracownicy pożegnali go na Facebooku.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, tekst

Konrad Gaca z żoną Patrycją
Instagram/konradgaca
Newsy
Żona Konrada Gacy w pierwszym wywiadzie po śmierci męża! „Serce czuje, że on jest cały czas przy nas”
Żona Konrada Gacy w pierwszym wywiadzie po śmierci męża! „Serce czuje, że on jest cały czas przy nas”
Dominika Tajner Wiśniewska, Konrad Gaca
Facebook
Newsy
"Za wcześnie Konradzie odszedłeś... " Żona Michała Wiśniewskiego żegna Konrada Gacę
Poruszające słowa Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Dziś, 16 sierpnia, rano dotarła do nas smutna informacja o śmierci Konrada Gacy , twórcy popularnej wśród gwiazd diety odchudzającej, przyjaciela gwiazd oraz gościa programów śniadaniowych. Konrad Gaca miał 42 lata i na razie nie są znane przyczyny jego śmierci, choć wspólnik dietetyka przyznał, że prawdopodobnie doszło do zatrzymania akcji serca.    Jedną z podopiecznych Konrada Gacy była Dominika Tajner-Wiśniewska , żona Michała Wiśniewskiego, która pod czujnym okiem Gacy schudła 12 kg . 3 lata temu chwaliła się tym faktem na swoim profilu na Facebooku.   Tararara!!! Hurarara!!! Jest mnie mniej o 12 kg! Dziękuję Konrad Gaca!   Zobacz:  Konrad Gaca ponad wszystko kochał swoją chorą córeczkę   Dominika Tajner-Wiśniewska żegna Konrada Gacę   Jak się okazuje, Dominika i Konrad byli przyjaciółmi na gruncie prywatnym. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła żoną Michała Wiśniewskiego. Dominika pożegnała Konrada dwoma wpisami na Facebooku.   Nie wiem co napisać... Za wcześnie Konradzie odszedłeś... Pozostaniesz na zawsze w moim sercu ❤️ Dziękuję za wszystko ‼️Najszczersze kondolencje dla najbliższych - napisała.   Chwilę później dodała kolejny post:   Konrad Gaca ... Twoja świeca dziś zgasła ale będziesz stale żył w sercu wielu ludzi... Kondolencje dla najbliższych... Zobacz też:  Michał Wiśniewski i Dominika Tajner - Żona numer cztery   Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat   Konrad Gaca pomagał ludziom walczyć z nadwagą

Konrad Gaca pogrzeb
Newsy
Rodzina poinformowała o pogrzebie Konrada Gacy!
"Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu"

  Rodzina podała informację o pogrzebie Konrady Gacy. Na jego Facebooku pojawiło się oświadczenie w sprawie śmierci 42-letniego dietetyka i biznesmena, który zmarł nagle 16 sierpnia w swoim domu pod Lublinem. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 sierpnia w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie o godzinie 15:00: Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że odszedł od nas Konrad Gaca. Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat - czytamy.    Konrad Gaca miał 42 lata. Zmarł z przyczyn chorobowych. Jego przyjaciel i wspólnik stwierdził, że był to najprawdopodobniej zawał serca: „Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć”, powiedział wspólnik Konrada Gacy Marcin Gogłoza w rozmowie z Wp.pl. Konrad Gaca osierocił 7-letnią córeczkę Emilkę. W 2010 roku ożenił się z partnerką, Patrycją. Był twórcą popularnej wśród gwiazd diety odchudzającej, ekspertem telewizyjnym, biznesmenem, autorem wielu książek na temat zdrowego odchudzania.   Zobacz:  Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów    Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.   

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner