Sebastian Karpiel Bułecka i Paulina Krupińska proszą o pomoc dla Franka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka rzadko pokazują wspólne zdjęcia, ale tym razem powód jest wyjątkowy. Muzyk i Miss Polonia apelują o pomoc dla chorego Franka, który walczy o życie:

Kochani, wszyscy w Święta życzymy sobie ZDROWIA❗️ Frankowi jest ono teraz bardzo potrzebne.  My pomogliśmy FRANKOWI 10 ZŁ = 100 METRÓW, FACEBOOK - sercefranka.pl,SMS - 72365 TREŚĆ – S3258 (2,46 zł), POMÓŻCIE I OTWÓRZCIE ❤️.
Taki apel pojawił się zarówno na Instagramie modelki, jak i zespołu Zakopower. Sebastian i Paulina doskonale wiedzą, że ich wspólne zdjęcia wzbudzają zainteresowanie, a więc mogę to wykorzystać, aby pomóc innym. Tym sposobem do pomocy zachęcili plejadę gwiazd - m.in. Agnieszkę Kaczorowską czy Kamila Stocha!
 
 
AKTUALIZACJA!
Udało się zabrać całą kwotę! Cała kwota,czyli 160 000 zł została zebrana, a w akcję włączyło się ponad 10350 osób, w tym plejada gwiazd wymienionych w linku powyżej. 
 
Kwota dla Franka zebrana!
 
 
Dwaj górale pomagają Frankowi
 

Franula w dobrym humorze, co cieszy nas niezmiernie. Jego humor to nasz humor :)Dziś w planach intensywne dotlenianie...

Posted by sercefranka.pl on 4 stycznia 2016
Wspólne zdjęcia Pauliny i Sebastiana to rzadkość
Sebastian Karpiel Bułecka i Paulina Krupińska proszą o pomoc dla Franka
Okazja jest jednak wyjątkowa
To niezapomniane święta dla Pauliny i Sebastiana. Pierwsze z córką - Antosią! Choinka też więc musi być wyjątkowa!