TYLKO U NAS

Wojtek Jeschke skomentował rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego! To przez niego rozpada się to małżeństwo?

Wojtek Jeschke skomentował rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego! To przez niego rozpada się to małżeństwo?

Wojtek Jeschke w rozmowie z Party.pl skomentował informacje o rozstaniu Dominiki Tajner z Michałem Wiśniewskim! Wiadomość, że lider zespołu "Ich Troje" złożył wniosek o rozwód zaskoczyła wszystkich. Zaskoczenia nie ukrywała również sama Dominika Tajner, która przyznała, że jest załamana decyzją swojego męża. Media plotkują, że powodem rozstania pary mogła być zazdrość - Michał Wiśniewski nie był ponoć zachwycony występami żony w "Tańcu z Gwiazdami". Czy był zazdrosny o jej tanecznego partnera? Wokalista do tej pory nie skomentował medialnych doniesień, ale nam udało się skontaktować z tancerzem Wojtkiem Jeschke. 

Jak Wojtek Jeschke skomentował rozstanie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego? Czy zauważył, że muzyk jest zazdrosny? Zobaczcie nasz materiał wideo!

Zobacz także: Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód! Jeszcze kilka tygodni temu Dominika zachwycała się mężem!

Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała ostatnio, że jej mąż złożył wniosek o rozwód. 

Ślub Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego
EastNews

Iwona Pavlović komentuje pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Iwona Pavlović nie współczuje upadku Dominice Tajner-Wiśniewskiej! Dlaczego?
Iwona Pavlović nie współczuje upadku Dominice Tajner-Wiśniewskiej! Dlaczego?

Za nami drugi odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Niestety, pożegnaliśmy aż dwie pary, co było niemałym zaskoczeniem dla wszystkich! Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, a także Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke nie zatańczą za tydzień. To wielka szkoda, tym bardziej, że żona Michała Wiśniewskiego nie będzie miała już szansy udowodnić, jak świetnie tańczy! W ostatnim odcinku programu gwiazda zaliczyła nieszczęsny upadek. Ten w ostrych słowach skomentowała Party.pl Iwona Szymańska-Pavlović. Koniecznie zobaczcie nasze wideo. Czy tak surowe słowa należały się Dominice? To był ostatni taniec Dominiki Tajner-Wiśniewskiej 

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News
Newsy
Dominika Tajner: "Mam złamane serce". Wiemy, dlaczego Michał Wiśniewski chce rozwodu!
Dominika Tajner: "Mam złamane serce". Wiemy, dlaczego Michał Wiśniewski chce rozwodu!

Wiadomość o rozwodzie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego zaskoczyła wszystkich! Wczoraj, 12 marca, żona lidera zespołu "Ich Troje" przyznała, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Dominika Tajner w rozmowie z mediami nie ukrywała, że jest zrozpaczona i mocno zaskoczona decyzją swojego męża.  Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta- mówiła w rozmowie z dziennikarką magazynu "Party". Dominika jest zaskoczona decyzją męża: Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce… - powiedziała w rozmowie z Plejadą.  Sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował decyzji o rozstaniu z żoną. Dlaczego złożył pozew o rozwód? Media przypominają, że muzyk nie był zachwycony udziałem Dominiki w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Michał Wiśniewski miał być zazdrosny o jej tanecznego partnera, Wojciecha Jeschke, ale czy to rzeczywiście był powód do rozstania? Kiedy lider "Ich Troje" złożył pozew o rozwód? Zobaczcie, co powiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska.  Zaskakujący komentarz żony Michała! Zobacz także:   Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego to już nastolatki! Fabienne nosi burzę blond warkoczy na głowie, a Xavier? Jak się zmienili?

Tajner Wiśniewska
ONS
Newsy
Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!
Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!

Dominika Tajner-Wiśniewska napisała na swoim facebookowym koncie, że jej mąż złożył pozew o rozwód! Pod wpisem: Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód! (pis.oryginalna)  pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak po kilku godzinach gwiazda „Tańca z Gwiazdami” zdecydowała się go usunąć! Czy takie odważne wyznanie na profilu społecznościowym może świadczyć o tym, że para przechodzi duży kryzys? O co chodzi? Czego ma dotyczyć konflikt w małżeństwie Wiśniewskich ? Już od jakiegoś czasu było głośno w mediach o tym, że Michał Wiśniewski nie jest zadowolony z udziału swojej żony w „Tańcu z Gwiazdami”. Szczególnie nie podobał mu się taneczny partner Dominiki, Wojciech Jeschke : Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości. Jacek Jeschke wspierał ich profesjonalnymi poradami. Niestety, to tylko dolało oliwy do ognia. Michał nie ufa obu braciom. Uważa ich za flirciarzy. Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili – pisał niedawno „Fakt”. Czy para naprawdę się rozwodzi? Wpis Dominiki Tajner Wiśniewskiej rozpętał burzę. Wiele osób potraktowało tę informację jako żart. Jednak całą sprawę skomentował też Jarosław Jakimowicz, pisząc: Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś zrobić nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość - aktora cytuje Super Express, który zachował screeny z komentarzami.  Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Z Dominiką Tajner Wiśniewską skontaktowała się dziennikarka magazynu Party. Okazuje się, że to prawda - Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy! Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta. Długo chciałam...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner