Ewa Gawryluk pojawiła się na nagraniu wiosennej ramówki Polsatu. Gwiazda promowała kolejne odcinki kultowego serialu Polsatu "Pierwsza Miłość". Aktorka zachwyciła wszystkich przepiękną figurą, którą wyeksponowała z bardzo krótkiej i obcisłej sukience. Aż trudno uwierzyć, ile lat ma bohaterka serialu "Pierwszej Miłości"!

Reklama

Sprawdź dostępne w Peek & Cloppenburg promocje na modne i eleganckie ubrania dla kobiet w każdym wieku.

Ewa Gawryluk na nagraniu ramówki dla "Pierwszej Miłości"

Ewa Gawryluk w serialu "Pierwsza Miłość" gra skomplikowaną postać, która od początku mocno namieszała w życiu bohaterów. Ewa jednak szybko dała się polubić i zaskarbiła sobie sympatię widzów. W najnowszym sezonie związek Ewy i Karola w końcu został przypieczętowany, jednak nie obyło się bez zaskakujących zwrotów akcji i skandalu. Ewa Gawryluk sama z wypiekami na twarzy opowiadała o zawirowaniach w życiu swojej bohaterki. Aktorki nie mogło więc zabraknąć na ramówce wiosennej Polsatu. Gwiazda szybko skradła całe show, ponieważ wyglądała niesamowicie. Obcisła sukienka uwydatniła piękną, szczupłą figurę aktorki, a jej długości, śliczne długie nogi. Aż trudno uwierzyć ile Ewa Gawryluk ma lat!

Ewa Gawryluk ma 53 lata! Aktorka w ogóle się nie starzeje! To nie pierwszy raz, gdy Ewa Gawryluk pokazała długie, zgrabne nogi. Gwiazda od dawna zachwyca niezwykłą figurą i jak widać, zna doskonały przepis, by utrzymywać wspaniały wygląd. Rozwiązaniem są regularne wizyty na siłowni i dbanie o siebie. Ewa nie odpuszcza, czego widać wspaniałe efekty.

Jak Wam się podoba Ewa Gawryluk w wiosennej sukience?

Zobacz także

Zobacz także: Ewa Gawryluk pokazała aż trzy suknie ślubne! Coś się szykuje?

Ewa Gawryluk zachwyciła wspaniałą figurą podczas wiosennej ramówki.

EastNews
East News

Aktorka postawiła nie tylko na krótką sukienkę, ale także na głęboki dekold.

East News

Aż trudno uwierzyć, że aktorka ma 53 lata. Sekret jej urody tkwi w regularnym uprawianiu sportu.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama