Prezentacja ramówki telewizji Polsat zawsze przyciąga największe gwiazdy polskiego showbiznesu. Tak stało się i tym razem. Na wydarzeniu pojawiła się m.in. Wiktoria Gąsiewska w rockowej stylizacji inspirowanej zwierzęcym printem. Jak wyglądała? Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Wiktoria Gąsiewska pozuje na ściance podczas prezentacji ramówki Polsatu

Wiktoria Gąsiewska idealnie łączy młodzieżowy luz z klasyką elegancji. Jej wyczucie stylu nie zawiodło też podczas prezentacji wiosennej ramówki telewizji Polsat. Na tę okazję gwiazda wybrała modną, oversize'ową marynarkę w wyrazisty, zwierzęcy print, ultrakrótką czarną sukienkę z odważnym dekoltem, a do tego zestawu dobrała zaskakujące buty - ciężkie, sznurowane trapery.

East News

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska pokazała urocze zdjęcia z chłopakiem, Jasperem!

23-letnia aktorka w kwestii dodatków postawiła na minimalizm: jej stylizację dopełniły delikatne loki i proste kolczyki. Cały outfit idealnie podkreśla urodę i nienaganną figurę Wiktorii Gąsiewskiej. Naszym zdaniem gwiazda - jak zawsze - wyglądała pięknie.

East News

Zobacz także: Wojciech Gola o nowym związku Wiktorii Gąsiewskiej: "Ja wiedziałem, że oni gdzieś tam kręcą"

Zobacz także

A Wy, co sądzicie o stylizacji gwiazdy? Podoba Wam się jej strój, który wybrała na prezentację wiosennej ramówki stacji Polsat? Zobaczcie więcej zdjęć aktorki!

East News
Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama