Wiktoria Gąsiewska "zaprosiła" fanów na wirtualną przechadzkę po jej nowym domu. Sądząc po postępie prac ekipy budowlanej, aktorka już niedługo będzie mogła się tam wprowadzić i zacząć meblować wnętrza. Zobaczcie, jak się urządziła.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska pokazała fanom, jak wygląda jej nowy dom

Wiktoria Gąsiewska, mimo młodego wieku, może już się pochwalić własnym domem. Postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać na InstaStories, jak będą wyglądały poszczególne pomieszczenia. Gwiazda "Rodzinki.pl" ujawniła, że miała wpływ na to, jak będą wyglądać jej cztery kąty. W aranżacji pomagała jej też m.in. mama.

Odwiedziny w moim przyszłym gniazdku - napisała uradowana aktorka

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska zaliczyła wstydliwą wpadkę w trakcie masażu. Powiedziała, co się stało

Instagram/@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska zapozowała do jednego ze zdjęć w kluczem w dłoni. Sądząc po tle, pomieszczenia wymagają jeszcze ostatnich szlifów, ale większość prac już się zakończyła. Widać, że 24-latka postawiła na duże przestrzenie, jasne kolory oraz ponadczasowe rozwiązania. "Oprowadziła" followersów także po łazience, gdzie, zgodnie z obowiązującą modą, znalazły się dekoracje z ptasim motywem (Joanna Opozda i Katarzyna Cichopek będą miały podobne wzory na tapetach w swoich mieszkaniach). Monochromatyczne wnętrze ożywiły baterie łazienkowe w kolorze złota.

Instagram/@wiktoria_gasiewska

Obserwatorzy Wiktorii Gąsiewskiej zasypali ją pytaniami o dekoracje ścienne. Chcieli wiedzieć, czy to tapeta imitująca marmur, czy może prawdziwy kamień. Aktorka odpowiedziała zbiorczo:

Zobacz także

Pytacie, więc odpowiadam: To nie tapeta, to płyta wielkoformatowa - doprecyzowała

Nagrała też króciutką rolkę ze zbliżeniem na "marmurową" ścianę.

Instagram/@wiktoria_gasiewska

A jak wam się podoba u Wiktorii Gąsiewskiej? Widać, że ma dobry gust?

Reklama

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska była gwiazdą w szkole. Znajomi chcieli wykorzystać jej popularność?

Jacek Kurnikowski/AKPA
AKPA/Jacek Kurnikowski
Reklama
Reklama
Reklama