Party.pl

fiszka orange Advertisement

Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
wedding.pl

Jak zaczęła się miłość Dominiki Gawędy i jej męża Macieja Szczepanika? Wiemy też, gdzie pojadą w podróż poślubną!

Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
wedding.pl

Bajeczny ślub Dominiki Gawędy (Blue Cafe) i Macieja Szczepanika (Pectus) odbył się 29 lipca w ogrodach zabytkowego Pałacu Chojnata. W uroczystości uczestniczyli jedynie rodzina i przyjaciele pary, łącznie około 80 osób. "Flesz" zdradził nie tylko pilnie strzeżone dotąd szczegóły tej ważnej uroczystości. dotarł także do znajomych pary, którzy zdradzili jak Dominika i Maciej się poznali!

 

Jak zaczęła się miłość Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika?

Jak donosi "Flesz", Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik zawsze strzegli swojej prywatności. Nie obnosili się ze swoim uczuciem, nie pozowali razem na ściankach. Aż do momentu ich ślubu niewiele osób wiedziało, że wokalistka jest związana z muzykiem grupy Pectus. Jak zakochani się poznali? Trzy lata temu, po jednym z koncertów, przedstawili ich sobie wspólni znajomi.

Od razu złapali wspólny język, ale zanim poszli na pierwsza randkę, minęło sporo czasu. Maciek musiał się nagimnastykować, żeby zdobyć Dominikę – żartuje ich znajomy.

Co do jednego przyjaciele pary są zgodni! Ich zdaniem, Dominika i Maciej są idealnie dobraną parą. Szczepanik jest ciepłym, bardzo rodzinnym i mądrym chłopakiem, a przy tym ma twardy charakter, czym zaimponował wokalistce. Wszyscy, którzy ich znają wiedzą, że rozumieją się bez słów. Mają podobne poczucie humoru, wrażliwość i spojrzenie na świat.

 

Zobacz także: Dominika Gawęda wzruszająco o swoim ślubie!

Kiedy są razem, Dominika się wycisza, bo jej ukochany działa na nią jak kojący kompres i daje poczucie bezpieczeństwa – zdradza "Fleszowi" osoba z otoczenia pary.

 

Gdzie Dominika i Maciej pojadą w podróż poślubną?

Niestety, tuż po weselu zakochanym nie udało się pojechać w podróż poślubną. W Polsce zatrzymały ich obowiązki zawodowe, bo zarówno Blue Cafe jak i Pectus grają jeszcze letnie trasy koncertowe. Swój pierwszy małżeński wypoczynek para przełożyła na jesień. Dokąd się wybierają? Na razie wiadomo tylko, że spędzą dwa tygodnie na egzotycznych wyspach.

 

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik są już małżeństwem!

Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
wedding.pl

 

Wokalistka Blue Cafe poznała gitarzystę grupy Pectus dzięki znajomym.

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik
East News

Więcej na temat Dominika Gawęda
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25