Ostatnio w życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan rewolucja goni rewolucję. Gwiazda przeprowadza się do nowego domu, tymczasem dowiedzieliśmy się również, że prezenterka wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”! Edycja, która wystartuje jesienią, zapowiada się bardzo emocjonująco. Produkcja przez długi czas trzymała informacje w tajemnicy, ponieważ Małgorzata Rozenek-Majdan do ostatniej chwili negocjowała kontrakt. Perfekcyjna pani domu może liczyć na lepszą stawkę niż Krzysztof Rutkowski.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zarobi ponad 30 tysięcy za jeden odcinek „Tańca z Gwiazdami”?

Jako pierwsi podaliśmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan odchodzi z TVN. Okazało się, że gwiazda rozpoczęła nowy rozdział nie tylko w życiu osobistym, ale również zawodowym. Prezenterka telewizyjna związała się z Polsatem.

Zobacz także: Anna Lewandowska zachwyca się Małgorzatą Rozenek: "Brawo Gosiu"! O co chodzi?

Małgorzata Rozenek-Majdan w „Tańcu z Gwiazdami” to prawdziwy hit! Stacja jednak będzie musiała słono zapłacić za jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy polskiego show-biznesu. Jak przekazała redakcja „Super Expressu”, Małgorzata za jeden odcinek ma zarabiać aż 35 tysięcy złotych - to zdecydowanie najwyższa stawka dla gwiazdy w tej edycji.

Zobacz także
EOS

Doniesienia medialne wskazują na to, że Małgorzata Rozenek-Majdan wynegocjowała lepszy kontrakt niż Krzysztof Rutkowski. Najpopularniejszy detektyw podobno może liczyć na 30 tysięcy złotych za odcinek. Zobowiązał się jednak, że honorarium przekaże na cele charytatywne.

Jakub Kaminski/East News

Co ciekawe, inną wersję przedstawił portal Plejada.pl, który powołał się na anonimowego informatora. Źródło przekazało, że była już gwiazda TVN może liczy "zaledwie" na... osiem tysięcy złotych. Oprócz tego mówi się, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie otrzyma zbyt szybko zaproszenia do swojej poprzedniej stacji. Prezenterka podobno znalazła się na czarnej liście!

Rozenek ma bana w TVN. Nie mogą jej zapraszać ani do "Dzień dobry TVN", ani nigdzie indziej na wywiad - cytuje Plejada.pl

Instagram @m_rozenek

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wyznaje: "Ten weekend był fatalny". Co się stało?!

Reklama

Wygląda na to, że w życiu Rozenek w tym roku doszło do prawdziwej rewolucji. Gwiazda dopiero co przeprowadziła się do willi, za którą płaci fortunę. Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pokój Henia. Biorąc pod uwagę jej lukratywny kontrakt z Polsatem, prezenterka nie będzie musiała się martwić opłatami.

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama