Małgorzata Rozenek jeszcze nigdy nie była w takiej formie! Po urodzeniu Henia, żona Radosława Majdana ostro wzięła się do pracy i szybko wróciła do figury sprzed ciąży. Z biegiem czasu pokochała treningi na siłowni pod okiem trenera personalnego, a w kwietniu wybrała się nawet na jeden z obozów sportowych Anny Lewandowskiej. Teraz Małgorzata Rozenek regularnie publikuje na swoim Instagramie nagrania z treningów, a jedno z nich dotarło do żony Roberta Lewandowskiego! Trenerka postanowiła je opublikować u siebie i obsypała Małgorzatę Rozenek komplementami! Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: Małgorzata-Rozenek Majdan pokazała, jak wygląda dzień Henia w nowej willi. Pochwaliła się sypialnią

Anna Lewandowska zachwycona postawą Małgorzaty Rozenek

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek bardzo dba o formę. Gwiazda nie raz została "przyłapana" przez fotoreporterów w drodze na siłownię. Niedawno paparazzi zrobili Małgorzacie Rozenek zdjęcia w niechlujnej fryzurze, gdy pędziła na zajęcia sportowe.

Ostatnimi czasy Małgorzata Rozenek miała mnóstwo stresu związanego z przeprowadzką, jednak nawet to nie powstrzymało jej przed regularnymi treningami. Nic więc dziwnego, że nawet sama Anna Lewandowska zachwala koleżankę w swoich mediach społecznościowych.

- A tu Małgorzata Rozenek walczy od samego rana (...) Brawo Gosiu za motywację, która w dalszym ciągu trwa od Camp by Ann! - chwali Anna Lewandowska.

Instagram @annalewandowskahpba

Małgorzata Rozenek w kwietniu wybrała się na obóz Anny Lewandowskiej - "Perfekcyjna Pani Domu" wraz z uczestniczkami w pocie czoła codziennie ćwiczyła i zdawała swoim obserwatorom relację za pośrednictwem Instagrama. Mimo kilkutygodniowych przygotowań Małgorzata Rozenek czuła się najgorsza w grupie i stwierdziła, że nie jest jej łatwo! Mimo wszystko jej motywacja nie spadła i codziennie stara się pokonywać swoje słabości.

Zobacz także

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała szyję, a fani martwią się o jej zdrowie! Gwiazda odpowiedziała

W sekcji komentarzy pod najnowszym wpisem Małgorzaty Rozenek, na którym pokazuje kolejne ćwiczenia, pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

- Wow, podziwiam ????

- Małgonia robi formę życia ????????

- Rakieta???????? brawo Gocha za determinację!❤️

Reklama

Wy też podziwiacie Małgorzatę Rozenek za taką determinację?

Reklama
Reklama
Reklama