Księżna Kate w niebieskiej sukience w grochy
East News

Księżna Kate wyjechała na tydzień z pałacu Kensington. Jednocześnie zrobiła sobie przerwę od swoich obowiązków. Zabrała też ze sobą dzieci. W brytyjskich mediach od razu pojawiły się spekulacje, że w związku Kate i Williama znów dzieje się coś złego.

 

Szukasz nowego sprzętu AGD, RTV lub elektroniki? Zobacz ofertę na stronie Neonet kupony rabatowe.

 

Oficjalnie nie zostało ujawnione miejsce do którego pojechali. Wcześniej "Star" pisał, że wyjechała do swojej mamy. Teraz magazyn „Hello” dowiedział się, że obecnie przebywają w wiejskiej posiadłości w Norfolk. Czy to oznacza, że księżna wyprowadziła się od męża?

Zobacz takżeKsiężna Kate wyprowadziła się z Pałacu i zabrała ze sobą dzieci?

1/5
Książę William i księżna Kate na oficjalnej uroczystości
East News

O kryzysie książęcej pary było głośno jakiś czas temu, kiedy pojawiły się pogłoski o romansie Williama z najlepszą przyjaciółką Kate, Rose Hundbary. Para nigdy oficjalnie nie odniosła się do tych plotek. Ostatnio za to demonstrowali, że w ich związku wszystko jest w porządku - gdy obchodzili rocznicę ślubu księżna włożyła nawet ślubne kolczyki

2/5
Księżna Kate w golfie
Mat. prasowe

Jednak jeden z tabloidów poinformował w ostatnich dniach, że między Kate i Williamem nadal źle się układa. Para rozmawiała ze sobą na temat ich obecnej relacji i księżna usłyszała coś takiego:

Książę William powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie. Stwierdził, że zaczynają tracić iskrę - mówił informator magazynu Star.

3/5
Księżna Kate i książę William podczas oficjalnej wizyty
East News

Zachowanie męża miało ponoć rozzłościć Kate, która postanowiła wyprowadzić się z dziećmi do swojej rodziny. Jednak księżna wcale nie pojechała do posiadłości swojej mamy, Carol Middleton, ale do domku na wsi, który należy do niej i Williama.

Jak donosi serwis "Hello" jeden z fanów rodziny królewskiej zobaczył w okolicy Norfolk księcia Louisa z nianią w muzeum samochodów. 

4/5
rodzina królewska księżna Kate i książę William z dziećmi
East News

Kiedy młody fan motoryzacji spędzał czas ze swoją nianią, Marią - Kate i William bawili się ze starszymi dziećmi. Charlotte i George już w poniedziałek wrócą do szkoły. Księżna miała krótką przerwę w pracy i postanowiła ją wykorzystać i spędzić czas z dziećmi. 

5/5
księżna Kate
East News

Wygląda na to, że plotki o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama po raz kolejny są mocno przesadzone!