Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram
Zobacz przepisy Anny Lewandowskiej na świąteczne dania.
1/9
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

To będą wyjątkowe święta w rodzinie państwa Lewandowskich! Anna i Robert oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Trenerka jest obecnie w 9. miesiącu ciąży, więc maluszek przyjdzie na świat jeszcze w kwietniu. Prawdopodobnie będzie to dziewczynka, która otrzyma piękne imię Klara. Anna Lewandowska przed porodem czuje się i wygląda świetnie. Kibicowała mężowi na trybunach podczas niedzielnego meczu. Widać, że jest przeszczęśliwa i wyczekuje dnia, kiedy w końcu zostanie mamą. Czy nastąpi to jeszcze przed Wielkanocą? Nie wiadomo. Jednak jedno jest pewne, tegoroczna Wielkanoc na pewno pozostanie w pamięci państwa Lewandowskich na długo. Z pewnością nie zabraknie spotkań przy rodzinnym stole i pysznych potraw. Oczywiście w zdrowej, dietetycznej wersji. Co Anna Lewandowska proponuje na wielkanocny stół? Zebraliśmy kilka przepisów!

Zobacz też: Ania i Robert przeprowadzą się do Hiszpanii?!

Wielkanocne dania Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska nie tylko jest świetną trenerką, ale i dietetyczką. Na swoim blogu dzieli się z czytelniczkami przepisami na zdrowe dania, które idealnie nadają się dla osób aktywnych, którym zdrowe odżywianie leży na sercu nawet w czasie świąt. ;) Żona Roberta Lewandowskiego na czas Wielkanocny nie namawia do rezygnowania z tradycyjnych potraw, lecz radzi, by zdecydować się na ich lżejsze odpowiedniki. Jakie? Odpowiedź w fotogalerii!

Polecamy: Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy w ciąży! I tłumaczy, dlaczego warto to robić

Więcej wielkanocnych inspiracji:

Jajka faszerowane na wielkanocny stół zastąpią tradycyjne jajka z majonezem

Tradycyjne potrawy wielkanocne

Staropolski żurek inaczej – bezglutenowo

Życzenia na Wielkanoc. Czego życzyć rodzinie i znajomym? Podpowiadamy

Własnoręcznie przygotowane kartki świąteczne na Wielkanoc są miłym gestem wobec obdarowanych

Wielkanocne zwyczaje za granicą. Jak się obchodzi Wielkanoc w Rosji i w Wielkiej Brytanii?

2/9
Anna i Robert Lewandowscy na Instagramie

Anna Lewandowska nawet w czasie świąt nie rezygnuje ze zdrowego odżywiania. Dlatego dla siebie oraz swoich czytelniczek przygotowała zdrowe wersje tradycyjnych wielkanocnych przepisów. Nie zabrakło żurku oraz słodkości w wersji dietetycznej: mazurka i sernika. Zobacz na następnych stronach.

3/9
Mazurek
Instagram/Anna Lewandowska

Wielkanocny mazurek Anny Lewandowskiej z dodatkiem kokosa. Oczywiście w wersji bezglutenowej. Wygląda bardzo apetycznie!

4/9
Mazurek
Instagram/Anna Lewandowska

Jest też sernik jaglany o smaku cytrynowym z dodatkiem masła orzechowego. Skusilibyśmy się!

5/9
Żurek
Instagram/Anna Lewandowska

Aby tradycji stało się zadość, jest i żurek wielkanocny! Prawda, że wygląda kusząco? A na blogu Anny Lewandowskiej jeszcze więcej pomysłów na świąteczne dania, wśród nich m.in. faszerowane jajka.

6/9
Anna Lewandowska na meczu Bayernu
East News

Anna Lewandowska w zaawansowanej ciąży wygląda rewelacyjnie, a Robert przyznał, że czuje się świetnie. W wywiadzie po niedzielnym meczu zaczepnie odpowiedział na pytanie dziennikarzy.

Przecież to nie choroba - powiedział piłkarz.

7/9
Anna Lewandowska pokazała brzuszek!

Brzuszek Anny Lewandowskiej jest już naprawdę bardzo duży! Zobaczcie sami! Ania urodzi jeszcze przed świętami? Jak myślicie?

8/9
Anna Lewandowska ma swoje stoisko
9/9
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News