Rewolucja w TVP dotknęła również "Pytanie na śniadanie". Z porannym programem TVP pożegnała się część prowadzących - w tym m.in. Ida Nowakowska oraz Tomasz Wolny. Żadne z nich oficjalnie nie skomentowało sprawy, ale Ida pozwoliła sobie zareagować na kilka komentarzy zawiedzionych fanów. Otrzymała mnóstwo słów wsparcia, które mocno ją wzruszyły.

Reklama

Nowakowska dziękuje za wsparcie po odejściu z TVP!

"Pytanie na śniadanie" to jeden z flagowych programów TVP 2, który od lat cieszy się wielką oglądalnością. Spore emocje wśród widzów budzą więc roszady, związane z ogólnymi zmianami w TVP i nowymi władzami stacji. Sprawdzają się medialne doniesienia sprzed tygodni - ze śniadaniówką żegnają się kolejni prezenterzy - m.in. Małgorzata Opczowska, Anna Popek, Aleksander Sikora czy Tomasz Wolny i Ida Nowakowska. Widzowie szczególnie nie mogą pogodzić się z odejściem ostatniej dwójki. Nowakowska od kilku dni dostaje mnóstwo słów wsparcia od fanów, którzy oznaczają jej profil na Instagramie pisząc "Całym sercem z Wami" czy "Będzie mi Ciebie brakować". Prezenterka nie mogła nie zareagować.

Ida Nowakowska dziękuje fanom za wsparcie
Ida Nowakowska dziękuje fanom za wsparcie
Instagram/@idavictoria

Ida Nowakowska jest wdzięczna za wsparcie i dobre słowa:

Dostaję tyle pięknych wiadomości. Dziękuję za tyle wspaniałych wiadomości, filmików i komentarzy. Jesteście najcudowniejsi!
napisała na InstaStories Ida

Zapytana zaś o swoją telewizyjną przyszłość gwiazda odpowiedziała:

Obiecuję dawać znać
skwitowała krótko

Wy również będziecie tęsknić za Idą?

Zobacz także
Ida Nowakowska dziękuje fanom za wsparcie
Instagram/@idavictoria

Do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie" dołączyły ostatnio aż dwie nowe pary - są to Robert Stockinger oraz Joanna Górska, dziennikarze związani wcześniej z TVN i Polsatem oraz Klaudia Carlos i Robert El Gendy, którzy pracowali już w TVP, ale w innych formatach!

Według medialnych spekulacji o swoją pracę w "Pytaniu na śniadanie" mogą być spokojni jedynie Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski.

Robert Stockinger i Joanna Górska
Instagram/Pytanie na śniadanie
Reklama

Robert Stockinger i Joanna Górska

Reklama
Reklama
Reklama