Mat. prasowe

Wesele Izy i Marcina w "M jak miłość"! Zobaczcie wyjątkowy fragment serialu TVP!

Mat. prasowe

W sieci pojawił się wyjątkowy fragment serialu "M  jak miłość"! Jak Iza i Marcin będą się bawić na własnym weselu? O tym, że Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) szykują się do ślubu wiedzą wszyscy fani hitu Telewizyjnej Dwójki. Widzowie już od dawna czekają na odcinek, w którym para z "Mjm" powie sobie sakramentalne TAK. Teraz na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Iza i Marcin będą świętować to wydarzenie! Zobaczcie, kogo zaproszą na wesele!

Wesele Izy i Marcina z "M jak miłość"

Historia Izy i Marcina już od kilku lat przynosi widzom naprawdę ogromne emocje. Parę połączyło prawdziwe uczucie, ale przez intrygi Artura (Tomasz Ciachorowski) zakochani nie mogli być razem- nawet wtedy gdy Marcin dowiedział się, że jest ojcem córki Izy. Dopiero kiedy Iza wyrwała się z rąk psychopaty, zrozumieli, że nie chcą bez siebie żyć. Teraz para z "M jak miłość" szykuje się do ślubu! Jak będzie wyglądać panna młoda i kto pojawi się na weselu Izy i Marcina? Na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym widać fragmenty nowych odcinków serialu Telewizyjnej Dwójki! 

Internauci są zachwyceni ślubem i weselem jednej z ulubionych par z "M jak miłość"! 

- Nareszcie będzie ślub👏👏❤❤
- Piękna para 😍- komentują fani.

Zobaczcie wyjątkowe fragmenty serialu! Spójrzcie na romantyczny taniec Izy i Marcina na weselu! Kogo zaprosili na uroczystość?

Zobacz także: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli ślub? Spójrzcie na to zdjęcie!

Wesele Izy i Marcina z "M jak miłość".

 

Już wkrótce Iza i Marcin z "M jak miłość" wezmą ślub.

M jak miłość Iza i Marcin w łóżku
Mat. prasowe

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08