Party Stories
Weronika Rosati
Newsy

Weronika Rosati ma dość! Zapowiada walkę o swoje dobre imię w sądzie

Pod koniec ubiegłego roku Weronika Rosati udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o samotnym macierzyństwie i swoich relacjach z byłym partnerem Robertem Śmigielskim. Pierwszą reakcją były liczne głosy wsparcia od kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji. Mówiono nawet, że Rosati ma szansę stanąć na czele ruchu, który będzie walczył o prawa samotnych matek. Potem jednak rozległy się głosy potępiające jej postępowanie i zarzucające jej mijanie się z prawdą. Teraz Weronika zapowiada, że każde takie oskarżenie znajdzie swój finał w sądzie!

 

Kasia Figura o Weronice Rosati i doświadczeniach przemocy: "Ja nie miałam innego wyjścia"

Pierwszy pozew

O tym, że Rosati nie rzuca słów na wiatr, jako pierwsza przekonała się Krystyna Demska-Olbrychska. Żona Daniela Olbrychskiego opublikowała na Facebooku list otwarty do Weroniki.

„Jestem zdumiona bezmyślnością (...) dziennikarzy, którzy próbują wykreować cię na skrzywdzoną matkę Polkę, próbującą stanąć na czele innych matek, którym tylko się wydaje, że są w podobnej do ciebie sytuacji. Życzę rozwagi w dobieraniu słów i świadomości, że często kłamstewko motylkiem z ust wylatuje, a bombą atomową do ślicznej buzi wraca. Tak najczęściej jest. Niestety dla kłamczuchy”, napisała, stając w obronie byłego partnera aktorki.

Na reakcję Weroniki nie trzeba było czekać. Autorka listu otrzymała pozew o naruszenie dóbr osobistych oraz żądanie wpłaty 10 tys. złotych na dom samotnej matki.

„Pani Olbrychska nie dała mi wyboru takim szkalującym wpisem. Będę zmuszona robić to za każdym razem, kiedy ktoś kłamie na mój temat”.

Zobacz także: Gessler i Olbrychska zaatakowały Rosati! Teraz w jej obronie stanęła Środa i wyjawiła prawdziwy POWÓD tej kłótni!

 

Milczenie gwiazd

Jedno jest pewne. Na razie nic nie wskazuje na to, aby odwaga, z jaką Weronika opowiedziała o swoich doświadczeniach, zainspirowała inne gwiazdy do podobnych wyznań. Kilka znanych samotnych matek, z którymi się skontaktowaliśmy, odmówiło zabrania głosu w tej sprawie, twierdząc, że są przeciwne publicznemu praniu brudów.

Dziwi to obserwatorkę polskiego show-biznesu Karolinę Korwin-Piotrowską.

– Weronika ma prawo mówić o ważnych dla niej sprawach, nawet jeśli wiąże się to z koniecznością ujawniania spraw z jej życia prywatnego. Znam więcej szczegółów związanych z jej by-łym partnerem. Są na tyle mocne, że mam nadzieję, iż zamkną usta tym, którzy próbują teraz go bronić – mówi dziennikarka. – W naszym kraju facet, który ma ósemkę dzieci z różnymi kobietami, w oczach opinii publicznej ciągle „dorasta” i „szuka miłości życia”. Ale kobieta, która miała kilku partnerów, jest zawsze odbierana negatywnie – dodaje z oburzeniem Korwin-Piotrowska.

Prawo do błędu

Nie wydaje się, aby medialna wojna, jaka toczy się teraz wokół Rosati, miała jakikolwiek wpływ na jej karierę. Grafik zawodowy aktorki ostatnio po prostu pęka w szwach! W Polsce Weronika gra teraz w trzech popularnych serialach („Zawsze warto”, „M jak miłość” i „Diagnoza”), a w produkcji jest też najnowszy film Lecha Majewskiego, w którym wcieliła się w swoją największą idolkę – Elizabeth Taylor. Do tego wciąż napływają oferty z Hollywood, gdzie Rosati ma od wielu lat wyrobioną markę.

– Historia Weroniki pokazuje, że można być dziewczyną z dobrego domu i mieć także prawo do popełniania błędów – podsumowuje w rozmowie z nami Karolina Korwin-Piotrowska.

Publiczne wypowiedzi Weroniki wywołały sporą duskusję:

Weronika Rosati - samotna matka

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati o rozstaniu z Robertem Śmigielskim
Newsy
Weronika Rosati żałuje, że opowiedziała o samotnym macierzyństwie? Dlaczego tyle zdradziła?

Jakiś czas temu Weronika Rosati udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla magazynu "Gala", w którym opowiedziała o swojej sytuacji w życiu prywatnym. Aktorka zdradziła, że samotnie wychowuje swoją córeczkę i wyznała, jak wygląda jej codzienność. Okazało się, że wywiad odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych i nie tylko. Jej rozmowę skomentowała nawet Doda! Czy przez ten rozgłos Weronika Rosati żałuje teraz, że opowiedziała o samotnym macierzyństwie? Zobaczcie nasz materiał wideo i sprawdźcie, co nam powiedziała na ten temat!    Zobacz:  "Nie powinniśmy się tego wstydzić" - Weronika Rosati została samotną matką. Teraz chce wspierać inne kobiety w podobnej sytuacji!   Przeczytaj też:  Weronika Rosati bardzo ostro rozlicza byłego partnera w nowym wywiadzie!   Weronika Rosati opowiedziała o swoim prywatnym życiu Czy teraz Weronika żałuje tej szczerości?

Teresa Rosati komentuje medialną wojnę swojej córki
Newsy
Zaskakujące wyznanie Teresy Rosati o burzy wokół jej córki! "Weronika jest dorosła..."

Powinna tak mówić?

Weronika Rosati w serialu "Zawsze Warto"
Party.pl
Seriale
Czy nowy serial Polsatu zagrozi "Przyjaciółkom"? Weronika Rosati zdradza nam szczegóły: "Jest odważny"

  Weronika Rosati jest ostatnio jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Bardzo mocny powrót do "M jak miłość" , dość brutalne rozliczenia z życiem prywatnym i wreszcie nowa produkcja, gdzie aktorka zagra jedną z głównych ról. Chodzi o serial "Zawsze warto". Czy przebije popularnością inny hit Polsatu - "Przyjaciółki"? Jak nam mówi Weronika, serial i jego wątki są kompletnie różne od "Przyjaciółek". Choć z drugiej strony również opowiada o silnych kobietach i kobiecej przyjaźni. Ma też tego samego producenta...  Jak więc będzie? Zobaczcie, co Rosati powiedziała przed kamerą Party.pl Przy okazji Weronika zdradziła trochę szczegółów na temat swojej postaci. Jaka będzie Marta?    Zobacz też:  Kasia Zielińska miała nam opowiedzieć o nowym serialu Polsatu, ale rozmowa zeszła na inne tory…

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner