ONS
Newsy

Ostra wymiana zdań w DDTVN. Pieńkowska do Marczuk: Jesteś naiwna

Gorąca dyskusja z Weroniką o poranku

Weronika Marczuk była niegdyś często obecna na salonach, ale po aferze z "agentem Tomkiem" na długo zniknęła z mediów. Próbowała potem wprawdzie wrócić do show-biznesu, ale bez spektakularnych efektów. Czasami jednak możemy ją zobaczyć na mniejszych eventach. Przypomnijmy: Marczuk wróciła na salony po długiej przerwie

Ostatnio Weronika znów o sobie przypomniała, a wszystko za sprawą kariery w polityce, którą planuje robić. To już niemal pewne, że Marczuk w najbliższych Wyborach do Parlamentu Europejskiego wystartuje z listy SLD i to z numerem jeden na liście partii w okręgu łódzkim. Celebrytka była dziś gościem w "Dzień Dobry TVN", aby porozmawiać na ten temat z Jolantą Pieńkowską. Dziennikarka nie mogła się nadziwić takiej decyzji Weroniki.
 

Jesteś osobą, która przeszła w życiu, jeśli chodzi o falę hejtu i pomówień, bardzo dużo, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. I ja bym sobie tak myślała, że dość już tego, że chciałabym odciąć się od tej publiczności, wpisów w internecie, pomówień, publikowanych zdjęć - chcę sobie żyć normalnie. A ty znowu wystawiasz się na strzał. Po co? - pytała.


Była żona Cezarego Pazury tłumaczyła, że bolesne doświadczenia z polityką i aferą korupcyjną sprawiły, że poczuła motywację, aby taki zjawiskom przeciwdziałać. Pieńkowska słuchała tego z niedowierzaniem.
 

Weronika Marczyk: To jest paradoksalnie tak, że to co nas ma zabić, jak mówisz o polityce, która kiedyś przypadkowo wdarła się w moje życie i prawie je zniszczyła. To jest ten paradoks, że kiedy zaczynasz rozumieć na czym to wszystko polega to nie możesz siedzieć z boku i patrzeć, żeby dalej tak było. Jeśli jesteś w duszy aktywistą tak jak ja, to chcesz działać i zrobić tak, żeby takie rzeczy nie powtarzały się nikomu innemu.

Jolanta Pieńkowska: To ja Ci mogę powiedzieć, że jesteś naiwna, że jedna Weronika wszystkiego nie zmieni.

Weronika Marczuk: Zrobię bardzo dużo, zmienię bardzo dużo. Jestem prawnikiem, jestem działaczem, jestem przedsiębiorcą. Strasznie dużo rzeczy już zostało w moim życiu spełnione, teraz chcę działać na rzecz innych. Zawsze to robiłam, a teraz jest szansa działać na większą skalę. To nie jest tak, że ja się wystawiam na strzał...


Ostatecznie Jolanta Pieńkowska, mimo niedowierzania, doszła do porozumienia z Marczuk i wyraziła nadzieję, że jej kariera w polityce pozwoli celebrytce pokazać się z innej, nieznanej dotąd strony.

Zobacz: Wpadka w DDTVN: "Gdzie ja k****a pracuję?!"

Oglądaliście dzisiaj "Dzień Dobry TVN"?

Newsy
Weronika Marczuk-Pazura: „Zostawiam tylko dobre wspomnienia”
To już półtora roku, odkąd Weronika Marczuk-Pazura rozstała się z Cezarym. Kim dzisiaj jest? „Tą samą osobą, bogatszą o nowe doświadczenia”, mówi.

Weronika Marczuk-Pazura nie pielęgnuje w sobie żalu i pretensji. Właśnie znalazła nową miłość i wierzy, że będzie szczęśliwa. Jak udało się jej zostawić przeszłość za sobą, Weronika Marczuk-Pazura opowiada Krystynie Pytlakowskiej. – Minęło półtora roku od rozstania z Cezarym. Kim dzisiaj jesteś? Weronika Marczuk-Pazura: Tą samą osobą, bogatszą o nowe doświadczenia. – Coś jednak musiało się w Tobie zmienić? Weronika Marczuk-Pazura: Zmieniła się na pewno moja hierarchia wartości. Kiedyś „ja” było dla mnie po prostu ostatnią literą w alfabecie (przyp. red. alfabet rosyjski zaczyna się od „a”, kończy na „ja”). Wszyscy byli dla mnie ważni, tylko nie ja sama. Bardzo intensywnie pracowałam. Dziś wiem, że wszystko w życiu ma swój czas, pośpiech i gonitwa na niewiele się zdają. Staram się być cierpliwa i dobra również dla siebie. – Wszystko jest lekcją? Weronika Marczuk-Pazura: Nauczyłam się każde doświadczenie traktować jako lekcję. Co nie oznacza, że jakoś szczególnie je analizuję. Jest tyle ciekawych rzeczy do zrobienia. Rozpamiętywanie błędów i porażek nie ma sensu.  – Uwolniłaś się od przeszłości? Weronika Marczuk-Pazura: Nie, a dlaczego miałabym to zrobić? Moja przeszłość jest częścią mnie. Ważną częścią. Wzięłam z niej to, co najlepsze. Nie pielęgnuję w sobie żalu, pretensji, złości. Cieszę się tym, co przeżywam teraz. Niewiele planuję. – Dostajemy od losu to, na co sobie zasłużyliśmy? Weronika Marczuk-Pazura: Dostajemy to, co sami sobie wymyśliliśmy. Sami prowokujemy różne sytuacje. Podejściem do życia przyciągamy określonych ludzi i zdarzenia. Jeśli uznajemy, że nie zasługujemy na to, co zostało nam dane, wszystko wokół układa się tak, żeby utwierdzać nas w tym przekonaniu. Sami...

Weronika Marczuk-Pazura
Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photo-shop.pl
Newsy
Weronika Marczuk-Pazura: "Jestem tylko i aż kobietą"
„Żyję tym, co dzieje się tu i teraz, a nie przeszłością. Niczego nie żałuję.”, mówi Weronika Marczuk-Pazura.

– Weroniko, powiedz uczciwie, czytałaś wywiad z Cezarym i Edytą w jednym z poprzednich numerów VIVY!? Weronika Marczuk-Pazura: Tak. – Jak się poczułaś, gdy przeczytałaś, że będą mieli dziecko i że będzie ślub? Weronika Marczuk-Pazura: Nie było wielkich emocji. Od naszego rozstania minęło sporo czasu. Każde z nas rozpoczęło nowe życie z nowym partnerem. Życzę Czarkowi jak najlepiej i cieszę się, że dobrze mu się układa. – Mówisz to szczerze czy tylko dlatego że tak wypada? Weronika Marczuk-Pazura: Absolutnie szczerze. Co by mi dało, że mój były mąż nie byłby szczęśliwy? Biorąc pod uwagę nasze zgodne rozstanie, to chyba naturalna reakcja. – To brzmi niewiarygodnie. Ludzie po rozstaniu rzadko kiedy życzą sobie dobrze. Weronika Marczuk-Pazura: To stereotyp. Coraz więcej ludzi ma do tego dojrzałe podejście. Ja nie chowam w sobie złych emocji. Pielęgnuję natomiast dobre. Dbam o czystość wewnętrzną. Chcę być dobrym człowiekiem. Już dawno temu zrozumiałam, że dobro przyciąga dobro, a każdy zły uczynek obraca się przeciwko nam. Przywykłam do prostolinijności. Nie lubię niedomówień, niedopowiedzeń, kluczenia, manipulacji. Nie zamierzam szukać prawdy ukrytej między wierszami i ty też, proszę, nie szukaj jej w moich wypowiedziach. Dostatecznie długo rozmawialiśmy z Czarkiem, żeby wszystko między sobą uzgodnić i załatwić. – Kobiety Cię uwielbiają. Myślę, że nie tylko jako piękną i mądrą kobietę, ale może także dlatego, że lubią ujmować się za kimś porzuconym, skrzywdzonym? Weronika Marczuk-Pazura: Spotykam się z sympatią i życzliwością, ale nie odczułam tego, o czym mówisz – jakichś oznak kobiecej solidarności czy wręcz współczucia. Nie jestem ani porzucona, ani skrzywdzona. Już w pierwszym wywiadzie...

Miszczak broni Pieńkowskiej
ONS
Newsy
Pieńkowska odejdzie z DDTVN? Jest komentarz dyrektora stacji
Internauci bywają dla niej bezlitośni

Jolanta Pieńkowska jest niekwestionowaną gwiazdą "Dzień Dobry TVN". Zawsze profesjonalna i dobrze przygotowana, dyskutuje z zaproszonymi gośćmi na najrozmaitsze tematy. Dziennikarka nie boi się też mocnych słów pod adresem swoich rozmówców i nie daje im taryfy ulgowej, nawet jeśli prywatnie dobrze się znają. Przypomnijmy: Ostra wymiana zdań w DDTVN. Pieńkowska do Marczuk: "Jesteś naiwna" Taki sposób prowadzenia rozmów nie zawsze podoba się internautom, którzy mocno krytykują postawę Pieńkowskiej, a nawet zakładają specjalne fanpejdże na Facebooku, w których domagają się wręcz zwolnienia jej z programu śniadaniowego. To jednak nie robi większego wrażenia na Edwardzie Miszczaku , dyrektorze TVN. W najnowszym wywiadzie zachwyca się umiejętnościami Pieńkowskiej i twierdzi, że nawet największy hejt nie ma szans w starciu z wynikami oglądalności.   Jola jest dziennikarką o wieloletnim stażu. Ma bardzo dobre wyniki oglądalności. Hejting jest dzisiaj zjawiskiem codziennym, trzeba się nauczyć z tym żyć. Nie wyrzuca się dziennikarki, bo klaszczący pod budynkiem tłum się tego domaga. Czas igrzysk jeszcze nie nadszedł. Ja oglądam wyniki codziennie, a nie czytam to, co pojawia się w Internecie. I z wyników jestem bardzo zadowolony - zdradził w rozmowie z "Super Expressem" Miszczak. Nic zatem nie wskazuje na to, aby Pieńkowska miała opuścić studio DDTVN. Czekamy więc na kolejne spektakularne materiały :) Zobacz: Pieńkowska tańczy na scenie DDTVN do hitu Donatana Zobacz: Pieńkowska robi fikołki w DDTVN Zobacz: Pieńkowska recytuje "Rolowanie" Urbańskiej Jolanta Pieńkowska bez makijażu na siłowni:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner